כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
במרפאה בבית שמש

נגחה לפנים: התעמת עם רופא ועם אזרח שהמתין בתור ונעצר

מעצרו של צעיר תושב בית שמש, שתקף צוות רפואי במרפאה בעירו אתמול ונעצר בידי המשטרה, הוארך היום בבית המשפט בחמישה ימים נוספים (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
בית חולים. אילוסטרציה (צילום: Flash90)

צעיר תושב בית שמש, בשנות העשרים לחייו, נעצר אתמול בקופת חולים בעירו לאחר שתקף את הצוות הרפואי במקום. היום (רביעי) מעצרו הוארך בבית המשפט בחמישה ימים נוספים.

זה קרה אתמול לקראת הצהריים. החשוד הגיע אל קופת חולים בעירו ונכנס אל בית המרקחת במקום. בשלב מסוים, החל החשוד צועק ומאיים על הרוקחים ועל אזרח ששהה בתור.

תוך כדי כך, החל דין ודברים בין החשוד לבין רופא שניסה להרגיעו, עד שלפתע נגח החשוד בפניו של הרופא וגרם לו חבלות.

באותה עת, שהה במקום שוטר מתחנת המשטרה בית שמש שהיה בדרכו למשמרת, ויחד עם הרופא שהותקף, השתלטו על החשוד והוא נעצר תוך שאיים לפגיעה בשוטר.

כוחות משטרה נוספים שהוזעקו מתחנת המשטרה בבית שמש העבירו את החשוד שנעצר לחקירה בגין מעשיו אלו ובגין מעשים קודמים שארעו לפני כשבוע ימים. היום בצהריים, כאמור, נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של החשוד ב-5 ימים נוספים לטובת מיצוי החקירה.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תנקוט אפס סובלנות באירועי אלימות ותקיפת עובדי ציבור בפרט, תמצה את החקירה עם מעורבים בכך ותביאם לדין, זאת כחלק מהגברת תחושת ביטחונו של האזרח ושמירה על שלומו".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר