כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
שבוע דרמטי

לקראת ההצבעה במליאה: המשטרה נערכת לשיבושים בי-ם

במשטרה נערכים לקראת יממה של מחאות בצל הדיון המסכם במליאת הכנסת לקראת ההצבעה על ביטול עילת הסבירות | כל העדכונים על החסימות הצפויות בירושלים (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
'עיר האוהלים' בסמוך לכנסת, הבוקר (צילום: חיים גולדברג/פלאש90)

בעקבות המחאות הצפויות להתקיים במהלך היום (ראשון) בירושלים, במחאה נגד ההצבעה הצפויה מחר על ביטול עילת הסבירות, צפויים שינויים בהסדרי התנועה.

משעות הבוקר ולמשך היום ייחסמו לתנועת כלי רכב הרחובות הבאים או חלקם: קפלן, זוסמן ועזה.

כמו כן, במהלך היום ייסגרו לתנועת כלי רכב הרחובות הבאים, לסירוגין ובהתאם לצורך: רחוב רבין בקטע שבין לורך לבן צבי בשני הכיוונים, ורחוב רופין בקטע שבין צומת הזז ועד כיכר השעון (צומת המוזיאון) לשני הכיוונים.

במשטרה מציינים כי בעקבות המחאות הצפויות, ייתכן וייחסמו רחובות/מקטעי רחובות נוספים באזור, וכן ייתכנו עומסי תנועה גם ברחובות הסמוכים. שוטרים רבים יאבטחו את המחאות ויפעלו להכווין את התנועה ולשמירת הסדר הציבורי.

מהמשטרה נמסר: "ציבור המוחים מתבקש להפגין כחוק, להישמע להוראות השוטרים ולהימנע מהפרת הסדר הציבורי, ונדליזם ואלימות מכל סוג שהיא. כל ניסיון להפר את הסדר ולפעול בניגוד לחוק - יטופל בהתאם.

"ציבור הנהגים מתבקש להישמע להנחיות השוטרים, להימנע ככל שניתן מהגעה עם רכבים לצירים החסומים בזמנים האמורים, להסתייע באפליקציות הניווט ולהשתמש בדרכים חלופיות".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר