כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
מחאות הרפורמה

יש גל עזיבה של מתנדבים? המשטרה מזימה את הפרסומים

לאחר דיווחים שונים על גל עזיבה במשטרת ישראל, המשטרה מציגה הערב את מספר המתנדבים שביקשו לעזוב ומפצירה: "להימנע ממצג שווא" (משטרה)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
אילוסטרציה (צילום: דוברות המשטרה)

משטרת ישראל דוחה היום (רביעי) פרסומים שונים, בכלי תקשורת שונים, על גל עזיבה של מתנדבים במשטרה, בצל ניסיונות המחאה נגד הרפורמה הציבורית, וחושפת את מספר המתנדבים שביקשו לעזוב.

"ברצוננו להעמיד דברים על דיוקם, וזאת בהמשך לפניות כתבים בנוגע לפרסומים חסרי אחריות שבמרכז עניינם גל 'עזיבה' של מתנדבים במשטרת ישראל", מסרה המשטרה.

בשלב הזה הציגה את הנתונים, ולפיהם במשטרת ישראל משרתים מעל 24,600 מתנדבים המהווים, כלשון המשטרה, "חלק בלתי נפרד מבניין הכוח ועוצמתה של משטרת ישראל".

מתוך אותם רבבות, עד כה פנו 44 מתנדבים אשר הביעו את רצונם להקפיא או לסיים את התנדבותם בשורות החיל. גם אלה לדברי המשטרה נגרעו או הוקפאו.

"אנו פונים אליכם בבקשה להותיר את משטרת ישראל מחוץ לשיח הפוליטי, לנהוג באחריות, להימנע ממצג שווא ולדייק בנתונים המועברים על ידכם לציבור", מסרה המשטרה בהודעה לעיתונאים.

"במשטרת ישראל ימשיכו לשרת שוטרים ושוטרות, לוחמים ולוחמות, מתנדבים ומתנדבות מכל קשת החברה הישראלית, ממגוון העדות והדתות זה לצד זה".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר