כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
עשרה מחבלים חוסלו

הושגה שליטה על תחנת המשטרה בשדרות, עשרות שוטרים נהרגו

לוחמי צה"ל והימ"מ השיגו שליטה מלאה על תחנת משטרת שדרות | לפחות עשרה מחבלים חוסלו במתחם התחנה | עשרות שוטרים נפלו בקרבות (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

החל משעות הבוקר של אתמול, חג שמחת תורה, פועלים כוחות משטרת המחוז הדרומי ולוחמי הימ"מ לניטרול מחבלים שחדרו לתחנת משטרת שדרות. לפני בוקר הושגה שליטה מלאה וכוחותינו ניטרלו כ-10 מחבלים חמושים בתחנה. על פי הערכות, במהך הקרבות נהרגו עשרות שוטרים. עד כה ידוע על לפחות 20 שוטרים נשפלו במהלך כל הלחימה, עשרות עדיין מוגדרים כ'נעדרים'.

מפקד מחוז הדרום ניצב אמיר כהן הנחה, מוקדם יותר, לבצע "סיר לחץ" - ירי חי בכלל האמצעים - על התחנה שבה התבצרו מחבלים תוך שהם מסכנים את כוחותינו.

בחיתוך מצב שהתקיים לפני זמן קצר בראשות מפקד המחוז יחד עם מפקד משמר הגבול ופיקוד המחוז, אמר ניצב אמיר כהן למפקדים: ״השוטרים והלוחמים שלנו פעלו לאורך היממה האחרונה באומץ לב ובנחישות רבה. אנחנו בשעה קשה אך עכשיו אנחנו מרימים את הראש וממשיכים לפעול בנחישות ובשיא העוצמה נגד כל איום בכדי לתת ביטחון לאזרחים".

מפקד המחוז הוסיף: "ההנחיה לציבור היא להשאר בבתים, אין אישור לצאת החוצה ואני מבקש מכל מי שצריך סיוע להתקשר למוקד 100 ולמוקדי ההצלה. יש כוחות גדולים של משטרה, מג"ב וצה"ל ונמשיך לתת ביטחון שוטף ולהגיב לאירועים במהירות".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר