"אפס סובלנות" | תיעוד

המפכ״ל: "מי שיסית נגד מדינת ישראל חייליה ושוטריה - ננקוט נגדו ביד קשה"

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי קיים ישיבת הערכת מצב, במהלכה הבהיר כי "תמיכה בארגון טרור כל שהוא לא תעבור אצלי לסדר היום, ראו הוזהרתם!" (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
"ראו הוזהרתם" | דברי המפכ"ל (צילום: דוברות המשטרה)

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי קיים הבוקר (שלישי) ישיבת הערכת מצב בה השתתפו חברי סגל הפיקוד הבכיר של המשטרה ובעלי תפקידים משמעותיים לימי הלחימה.

המפכ״ל שב והנחה את המפקדים על ריענון המוכנות של הכוחות לאירועי פח״ע שונים וזאת לנוכח ההתרעות הרבות והדגיש את החשיבות של מוכנות מבצעית, דריכות הכוחות, מיגון הכוחות והגברת התיאום עם הגופים הנוספים שנמצאים בשטח בזמן ימי הלחימה.

המפכ״ל שיבח את עבודת אגף החקירות והמודיעין של משטרת ישראל, הסייבר ומחוזות המשטרה הפועלים בנחישות נגד תופעת ההסתה ברשתות נגד מדינת ישראל, סמלי שלטון, חיילים ושוטרים, והנחה את המפקדים להמשיך את הפעילות הזו בכל הכח תוך שימוש בכל האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשות משטרת ישראל.

"שיידע כל מי שיסית נגד מדינת ישראל, סמלי השלטון שלה, נבחריה, חייליה ושוטריה", אמר המפכ"ל, "כי משטרת ישראל תנקוט נגדו ביד קשה באפס סובלנות".

המפכ"ל הוסיף ואמר כי "המספרים מלמדים על כך שאנשי האח״מ של משטרת ישראל הן בצוות הארצי והן בצוותים המחוזיים פועלים בנחישות ומקצועיות בנושא ההסתות. משטרת ישראל רואה חשיבות עליונה בבלימת התמיכה בחמאס דאעש ובטח אם תמיכה זו מגיעה מתוך גורמים מערבי ישראל שהם תושבי המדינה שחייליה ושוטריה מגנים עליהם בכל ימות השנה בדיוק כפי שהיא מגנה ונלחמת למען בטחון כלל תושביה, תמיכה בארגון טרור כל שהוא לא תעבור אצלי לסדר היום, ראו הוזהרתם!".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר