במשטרה מוטרדים

תושבים אספו לביתם ציוד שהשאירו אחריהם מחבלי חמאס

אמצעי לחימה רבים ששימשו את מחבלי הנוחבה של חמאס בבוקר שמחת תורה בעת מתקפת הפתע נותרו ברחובות העיר אופקים ותושבים נטלו מהם לביתם. כעת המשטרה קוראת להם להחזיר (משטרה)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
ציוד שנותר באופקים (צילום: דוברות המשטרה)

ברחובותיה של העיר אופקים הדרומית נותרו לאחר טבח שמחת תורה, שהתרחש גם בעיר, אמצעי לחימה רבים ששימשו את המחבלים. היום (שלישי) קראה משטרת ישראל לתושבים שיחזירו אותם.

במשטרה הבהירו כי החזקת האמל"ח מהווה למעשה עבירה פלילית. בין היתר לפי הערכות נמצאים בידי התושבים אופנועים וטנדרים, רימונים ורובי קלאצ'ניקובים ועוד.

"בשבועות האחרונים מתקבל במשטרת אופקים מידע מודיעיני המצביע לכאורה על תופעה חמורה של איסוף פריטי אמל"ח וציוד שנאסף מגופות מחבלים לרבות כלי נשק, אופנועים ואף כלי רכב", נמסר ממפקד התחנה ניבי אוחנה.

"חשוב לציין שמדובר במעשים פליליים חמורים שעלולים לסכן חיי אדם ולפגוע בבטחון המדינה ותושבי האזור".

הוא הוסיף כי "לאור האירועים הקשים והמציאות המורכבת אותה חוו תושבי האזור אנו נאפשר להחזיר ולמסור את פריטי האמלח והציוד שנאסף למשטרת ישראל במישרין או באמצעות רכזי הבטחון ומוקד המועצה ללא נקיטת הליכים וללא רישום פרטי מוסר הציוד".

הוא ציין כי הדבר יתאפשר עד למחר יום רביעי. "מעבר למועד זה משטרת ישראל תחל בפעילות מבצעית מיוחדת לאיסוף הפריטים תוך נקיטת הליכים פליליים כלפי המחזיקים בהם.

"אני קורא מכאן לכל מחזיקי הפריטים לנהוג כאזרחים שומרי חוק ולהימנע מחיכוך מיותר עם גורמי אכיפת החוק".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר