המשפחות נחטפו, רכביהם נגנבו

ניצלו את המלחמה וגנבו עשרות רכבים מיישובי עוטף עזה | תיעוד המעצרים

המשטרה פשטה על בתיהם של 7 חשודים המעורבים בגניבת עשרות כלי רכב מיישובי עוטף עזה במהלך מלחמת "חרבות ברזל" | השוטרים תפסו 3 משאיות גרר ו-2 רכבי לנד קרוזר ששימשו את המעורבים בגניבת הרכבים, שהיו בחזקתם של משפחות שפונו מיישובי העוטף וחלקם נרצחו ונחטפו על ידי ארגון הטרור חמאס | צפו במעצרים (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
הפעילות והמעצרים מהבוקר (צילום: דוברות המשטרה)

לצד פעילות הביטחון השוטפת המוגברת, הורה מפקד מחוז הדרום במשטרה, ניצב אמיר כהן, לטפל באופן חסר פשרות ולהשתמש בכל האמצעים הנדרשים נגד תופעות פשיעה ועבירות רכוש שמבצעים עבריינים המנסים לנצל את המצב הביטחוני בגזרת עוטף עזה, ולבצע עבירות פליליות, ובפרט נגד עבריינים הבוזזים את רכושם של תושבי היישובים שפונו מבתיהם עם פרוץ המלחמה נגד ארגון הטרור חמאס.

במסגרת הפעילות, נפתחה חקירה ביחידה המרכזית של מרחב הנגב עם קבלת דיווח בחודש שעבר על גניבות של מספר כלי רכב מיישובי עוטף עזה בזמן בו מתנהלת לחימה בגזרה הדרומית, אשר היה בשימוש משפחות שחלקם פונו מבתיהם לאחר שניצלו מהטבח, וחלקם נרצחו ונחטפו על ידי ארגון הטרור חמאס.

עם קבלת הדיווח, הוקם צוות חקירה מיוחד בימ"ר נגב שפעל באופן גלוי וסמוי, תוך שימוש בכלל האמצעים הנדרשים, על מנת להתחקות אחר מבצעי העבירה ולאסוף ראיות מפלילות נגדם.

(צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)

על פי החשד, החשודים המעורבים ניצלו את המצב הביטחוני הקיים בגזרה הדרומית בזמן פרוץ הלחימה, ולאחר שיישובי העוטף פונו מתושביו, נכנסו למקום באמתלה כי הם אמונים על פינוי רכבים שניזוקו ושם העמיסו על גבי משאיות גרר עשרות רכבים וגנבו אותם מהמקום.

היום לפנות בוקר (שני) פשטו כוחות משטרה של בילוש ימ"ר נגב ולוחמי זרוע דרום של החטיבה לבט"פ במג"ב, על בתיהם של 7 חשודים המתגוררים באזור מרכז הארץ וביצעו את מעצרם.

במסגרת הפעילות נתפסו שלוש משאיות גרר ו-2 רכבי לנד קרוזר, שעל פי החשד שימשו את המעורבים בביצוע העבירות.

החשודים, תושבי מרכז הארץ, נעצרו לחקירה ביחידה המרכזית של מרחב הנגב. על בסיס חומר הראיות שייאסף נגדם הם יובאו היום לדיון בבית משפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרם.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר