אנרכיה גם במלחמה | צפו

מפגינים ניסו לחסום את נתיבי איילון ולשבש תנועה; 6 נעצרו

המשטרה עצרה שישה מפגינים ומפירי סדר, שלא הקשיבו לקריאות השוטרים וניסו לחסום את צירי איילון המרכזיים הערב, בצל העצרת של משפחות החטופים (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

קבוצה של מפגינים נגד הממשלה ירדה הערב (מוצאי שבת) לצומת קפלן בתל אביב והחלו לחסום צירי תנועה, תוך ניסיון לחסום גם את נתיבי איילון. המשטרה בלמה אותם.

קצין משטרה הכריז כי מדובר בהפגנה שאינה חוקית וכי על המפגינים לפנות את הכביש. בהמשך ביצעו השוטרים שישה מעצרים. זאת לאור המשך חסימת הציר ומשלא נשמעו העצורים להוראות המשטרה.

"אנו רואים בחומרה את הפרות הסדר, הגורמות למשטרה להפנות כוחות שעוסקים במשימות אבטחה ושמירה על בטחון הציבור, נפעל באפס סובלנות כלפי מי שיפר את הסדר ולא ישמע להוראות השוטרים", נמסר מהמשטרה.

"לצערנו, בשעה שבה משטרת ישראל פועלת במספר גזרות ומפעילה כוחות גדולים לאבטחה של העצרת שתוכננה מראש, קבוצת מפגינים החליטו לצאת בצעדה לצומת קפלן והחלו להפר את הסדר, תוך חסימת צירי תנועה וניסיון לחסום את איילון, כאשר חלק מהמפגינים ירדו לאיילון ונבלמו על ידי כוחות משטרה גדולים".

במטה משפחות החטופים הבהירו כי החסימות באיילון "אינן קשורות למטה משפחות החטופים ולעצרת המתקיימת בהשתתפות רבבות בכיכר החטופים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר