בגלל סכסוך

בגלל סכסוך עם העובד: הגיע הלילה והצית את בית העסק

בבוקר שבת, הלקוח המתמיד הגיע אל בית העסק וניסה להציתו. הודות לערנות עובר אורח, שמנע נזק כבד במקום, ותגובה מהירה של השוטרים שהוזעקו, נעצר חשוד במעשה ומעצרו הוארך בבית המשפט (משטרה)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

אתמול, יום שבת, בשעת לפנות בוקר, הוזעקו שוטרי תחנת מוריה של מחוז ירושלים אל בית עסק בשכונת גילה שבדרום העיר, בעקבות ניסיון להצית במקום אש על ידי חשוד שלאחר מכן עזב את המקום.

בפעילות חקירה מהירה בעקבות המקרה, אותר ונעצר החשוד, תושב ירושלים בשנות ה-70 לחייו, ובצאת השבת הוארך מעצרו בבימ"ש.

התחלת האירוע בסביבות השעה 4:30, אז התקבל כאמור דיווח למוקד 100 של המשטרה בירושלים בו דיווח אזרח כי הריח והבחין בעשן שריפה שהחלה בצמוד לבית עסק במקום ופעל במהירות לכבות את הלהבות עוד בטרם התפשטו והסבו סיכון ונזק רב.

שוטרי תחנת מוריה שהגיעו למקום, פגשו במודיע ובבעל העסק והחלו בחקירת המקרה תוך שנאספו ממצאים.

על פי החשד, הגיע חשוד מצויד במיכל חומר דליק שבאמצעותו הצית אש סמוך לדלת העסק ולאחר מכן עזב את המקום והאש כובתה על ידי אזרח ערני. במהלך פעולות החקירה המהירות, השוטרים הצליחו להתחקות אחר זהות החשוד וניגשו אל ביתו שבסמוך, שם אותר ונעצר.

בחיפוש בדירתו של החשוד, איתרו השוטרים ממצאים הקושרים את החשוד למעשה המיוחס לו לכאורה, והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה מוריה. מחקירת המקרה עד כה עולה כי ככל הנראה הרקע למעשיו, סכסוך שהתגלע בינו לבין אחד העובדים במקום במהלך הימים האחרונים.

בצאת השבת, הובא החשוד בפני בימ"ש, שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו ב-3 ימים נוספים. חקירת המקרה נמשכת.

"משטרת ישראל רואה בחומרה כל נסיון לפגוע בבעלי עסקים ותמשיך לפעול בנחישות, במקצועיות ובכל האמצעים שברשותה כנגד מקרים פסולים של הצתה, ונדליזם ואלימות באשר היא", נמסר מהמשטרה.

"בזכות נחישותם של שוטרי תחנת מוריה, ותגובתו של אזרח שמנעה נזק כבד, החשוד אותר במהרה ונעצר על ידי השוטרים. התנהגות פסולה זו של פורע חוק, לא תרפה את ידנו ממאבק נחוש ובלתי מתפשר בפשיעה ונמשיך לפעול באמצעות מגוון כוחות ואמצעים למיצוי הדין עם אותם עבריינים שינסו לפגוע בשלום הציבור, בטחונו ורכושו"

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר