הוגש כתב אישום

ערבים ממזרח ירושלים התפרעו  בכביש בדרך לחתונה • תיעוד

שיתוף פעולה בין תצפיתני מרכז השליטה לשוטרי התנועה במחוז ירושלים, הוביל לכתב אישום תעבורתי ו-9 דו״חות תנועה נגד נהגים שהתפרעו עם רכביהם בסופ״ש האחרון בשיירת חתונה | תיעוד (חדשות משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
התפרעו בכביש (צילום: דוברות המשטרה)

הפשיעה בחברה הערבית: בציר עוזי נרקיס לכיוון פסגת זאב בירושלים, תושבים ערבים מהאיזור התרפעו בכביש, בדרכם לחתונה, המשטרה הצליחה לאתר אותם והוגשו כתבי אישום.

לאחר שהתקבל הדיווח על ההתפרעות, שוטרים הוזעקו למקום איתרו ועיכבו את אביו של החתן, ונפתחה חקירה ביחידת התנועה המרכזית של מחוז ירושלים.

באמצעות שחזורים שביצעו תצפיתני מרכז השליטה במחוז ירושלים, הצליחו במשטרה לאתר בימים האחרונים מרבית הנהגים ובעלי הרכבים שהיו מעורבים במקרה וביצעו עבירות תנועה.

לאחר איתורם וזיהויים, בימים האחרונים בלשי ימ״ר את״ן ירושלים ביצעו אכיפה נגד 10 נהגים, מרביתם קרובי משפחה תושבי סילוואן.

תיעוד ההתפרעות (צילום: דוברות המשטרה)

נהג רכב שנהג בפראות בכביש, תוך איבוד שליטה מכוון על רכבו - זומן לבימ״ש לאחר שהוגש כתב אישום תעבורתי. בחקירתו במחוז ירושלים, הוא הודה במעשה ואמר שטעה.

נגד תשעה נהגים נוספים שחסמו את הכביש והפריעו לתנועה נרשמו דו״חות בגין עבירות התנועה שביצעו.

סנ״צ ליאור שירוני, מפקד משל״ט מחוז ירושלים אמר: ״תצפיתני מבט ירושלים פועלים בשיתוף פעולה עם כלל יחידות המחוז בשגרה וחירום, בטיפול נחוש ואפקטיבי בעבירות בטחון, בפשיעה על כל גווניה וגם בעבירות תנועה חמורות. במקרה זה פעלנו בשיתוף פעולה עם שוטרי יחידת התנועה המרכזית במחוז, לאיתור של אותם נהגים מסוכנים וביצוע אכיפה נגדם. שילוב יכולות טכנולוגיות הבאות לידי ביטוי במחוז ירושלים לצד פעילות חקירה משטרתיות שבוצעו- הובילו לאיתור וזיהוי המעורבים, ובהמשך גם לביצוע האכיפה נגדם. לא נקבל התנהגות זו של אותם נהגים המסכנים במעשיהם את משתמשי הדרך, ונמשיך לפעול לביצוע אכיפה נחושה ומיצוי הדין עמם”.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר