נהג ביצע עבירות חמורות | צפו

ללא פחד מהחוק: ערבי ממזרח ירושלים נתפס נוהג ללא רישיון בפעם ה-13

המשטרה מדווחת על שני מקרים שהתרחשו השבוע, של נהגים ממזרח ירושלים, שנהגו בכבישי ישראל ללא פחד ומורא מפני החוק | במקרה אחד, נתפס נהג נוהג ללא רישיון בפעם ה-13, ובמקרה השני, נהג שנסע ברכב לא תקין, נמלט מהמשטרה תוך ביצוע עבירות חמורות | צפו בתיעוד הנהיגה (חדשות משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
הנהג נמלט מהמשטרה (צילום: דוברות המשטרה)

שני נהגים ממזרח ירושלים, נעצרו השבוע, לאחר שביצעו עבירות תנועה, אחד מהם, היה ממזרח ירושלים, שנתפס בפעם ה-13 נוהג מבלי שיש בידו רישיון נהיגה.

במהלך פעילות בלשי יחידת התנועה המרכזית של מחוז ירושלים אמש (שני) סמוך למחנה פליטים שועפאט, הבחינו הבלשים ברכב שעורר את חשדם ועיכבו לבדיקה את נהג הרכב.

בבדיקה עלה, כי מדובר בתושב שכונת עיסאוויה שבמזרח ירושלים בן 41, שהוא פסול לנהיגה על ידי בימ"ש תעבורה ירושלים, זאת בגין עבירות של נהיגה בפסילה וללא רישיון נהיגה. בנוסף, מהבדיקה עלה כי זו הפעם ה-13 שהנהג נתפס כשהוא נוהג ללא רישיון נהיגה, תוך שהוא ממשיך לסכן את משתמשי הדרך.

הנהג החשוד שנעצר על ידי בלשי המשטרה הועבר לחקירה ביחידת התנועה המרכזית של מחוז ירושלים. בהמשך היום יובא בפני בימ"ש להארכת מעצרו. בנוסף, הרכב של החשוד נתפס על ידי השוטרים לצורך חילוטו.

במקרה אחר, שהתרחש שלשום נעצר נהג רכב תושב מזרח ירושלים בן-20 לאחר שנתפס על ידי בלשי התנועה כשהוא נוסע ברכב לא תקין באזור דרך מעלה אדומים הישנה. הרכב של החשוד נאסר לשימוש על ידי השוטרים שהזהירו את הנהג לבל ינהג ברכב שהורד מהכביש. בשלב מסויים, בלשי התנועה תצפתו על הרכב והבחינו בנהג כשהוא נוסע ברכב לאחר שהוזהר, תוך שהוא מבצע עבירות תעבורה חמורות ומסכן את ציבור משתמשי הדרך.

גם חשוד זה נעצר בהמשך על ידי בלשי התנועה. בסיום חקירתו ביחידת התנועה המרכזית בירושלים, אתמול הוגש נגדו כתב אישום על ידי יחידת תביעות תעבורה ירושלים.

תיעוד עבירות תנועה שביצע הנהג שנמלט מהשוטרים (צילום: דוברות המשטרה)

רס"מ אלי מטלוב, מפקד יחידת התנועה המרכזית במחוז ירושלים, ציין: ״מדובר בשני נהגים המזלזלים בחוק ובהחלטות בימ"ש שביצעו עבירות במכוון. אחד לאחר שכבר נתפס מספר רב של פעמים בעבר כשהוא נוהג ללא רשיון נהיגה. האחר נתפס על ידי בלשי התנועה כשהוא נוהג ברכב לא תקין המסכן את משתמשי הדרך, לא נשמע להוראות השוטרים, ביצע עבירות תעבורה חמורות ובכך המשיך לסכן את ציבור משתמשי הדרך. מקומם של נהגים אלה הוא במעצר. נמשיך לפעול נגד הגים המסכנים את הציבור במעשיהם ומבצעים עבירות חמורות בכבישים״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות