"נמצאו שרידי אמל"ח"

20 שניות אחרי שהנוסעים יצאו מהרכב זה קרה | צפו בתיעוד שחורך את הרשת

הפשע שחוזר לאחרונה לרחובות נתניה, ניפק הערב את אחיד התיעודים המלחיצים ביותר | במשטרה מיהרו לתחקר את האירוע והודיעו: "נמצאו שרידי אמל"ח בשאריות הרכב" (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
צפו ברגעי הפיצוץ (צילום: רשתות חברתיות - שימוש ע"פ סעיף 27א לזכויות יוצרים)

פיצוץ מחריד הפר את שלוותה של עיר החוף בשרון - נתניה, בשעות הערב היום (ראשון). רכב שחנה בצידי הכביש. בדקות שלאחר מכן התברר כי לגודל הנס, באירוע לא היו נפגעים כלל והמשטרה שהוזעקה, החלה לפענח את הממצאים מהזירה.

בתיעוד ממצלמת אבטחה שמוקמה בסמוך, נראה גודל הנס בבירור. הרכב הגיע ליעדו, 3 נוסעי הרכב נראים יוצאים ממנו, נועלים אותו בשלט רחוק ומתרחקים מהזירה השקטה לבינתיים.

לא חולפות שניות ארוכות, והרכב מתפרק לחתיכות בפיצוץ עז, שלא היה מותיר שום סיכוי לנוסעי הרכב - אילו חלילה היו ממוקמים בתוכו בשעת הפיצוץ.

מהמשטרה נמסר בתגובה לאירוע: "המשטרה פתחה כעת בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר קול נפץ שנשמע ברחוב בעיר נתניה כאשר בתום סריקות אותר רכב העולה באש ונתפסו שרידי פריט אמלח עי חבלן המשטרה. לא היו נפגעים באירוע".

"בתוך כך" נמסר ממשטרת ישראל, "חבלן המשטרה בחן את שרידי הפריט, לצד סריקה במקום להסרת כל סיכון נוסף לציבור ובתום הפעילות העביר את הממצאים להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל, במסגרת חקירה שנפתחה לבחינת הרקע והנסיבות. הרקע ככל הנראה פלילי".

צפו בתיעוד המחריד.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר