מה חדש? שוב, גילת נגד דרעי

במאמר עוקצני שמתפרסם היום ב´ישראל היום´, תוקף מרדכי גילת את התקשורת על הסגידה לאריה אותו הוא מגדיר "פושע" (פוליטי מדיני)

דרעי. צילום: פלאש 90

כמו תמיד, גם הפעם, גילת כותב יפה, נעים לעין, אבל ממש צורם באוזן.

במאמר שמתפרסם ב'ישראל היום', כותב גילת על דרעי שזוכה ממנו לתואר שר הפשע, כך על פי ציטוט שהוא מביא מאחד מבניו של הגר"ע, כי הוא בוודאי מתגלגל מצחוק למראה הפסטיבל התקשורתי שנערך סביבו בעת האחרונה.

"חסר", כותב גילת "שיעלו את אריה דרעי על חמור, יעטפו אותו בטלית לבנה, יצבעו בלבן גם את זקנו ויובילו אותו ברחובות העיר: הנה המשיח הגיע".

מעבר לכל הציניות הזו, צריך לזכור שגילת לא היה מחסידיו של דרעי בלשון המעטה. גילת הוא זה שהביא לפיצוצם של כמה וכמה פרשיות בהם נכרכו אנשי ש"ס. לכן לא פלא שגילת תוקף את התקשורת שבחרה בשבוע האחרון להעניק במה לאיש שהוא מכנה "פושע".

בסיום מאמרו מפנה גילת אצבע מאשימה לכלי התקשורת בישראל, וזו הפסקה האחרונה של מאמרו השנון: "אבל דרעי חי בישראל ובישראל הקלון הוא גם של התקשורת. היא בדיחה. היא חרפה. היא שוכחת לעיתים מה תפקידה. היא אחת הבעיות הקשות כיום של המדינה".

אולי כדאי להזכיר למר גילת, כי דרעי מוכר עיתונים. ואת זה יודעת גם התקשורת. כן, אותה תקשורת שבאמצעותה מפרסם גילת את מאמריו נגד דרעי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר