סערת הריאיון ב'כיכר'

אמסלם נזף באייכלר: "אנחנו נחליט מי האדמו"ר שלנו"

בעקבות הריאיון ב'כיכר', בו תקף ח"כ אייכלר נתניהו ואת הברית של החרדים עמו. ח"כ דוד אמסלם מהליכוד הוקלט נוזף בו, "אנחנו לא מתערבים מי האדמו"ר שלכם" • האזינו (בארץ)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
אייכלר במליאה (צילום: יונתן זינדל - פלאש 90)

לפני כשבוע התראיין חבר הכנסת ישראל אייכלר, כאן ב'כיכר השבת', ואמר דברים קשים נגד ראש האופוזיציה נתניהו, הריאיון עורר סערה בפוליטיקה הישראלית וחבר הכנסת דוד אמסלם, נשמע נוזף באייכלר.

בהקלטה שפורסמה היום (רביעי) ב'כאן חדשות', נשמע ח"כ אמסלם אומר לח"כ אייכלר: "מה שאמרת - אל תגיד את זה יותר, כי הרבה אנשים נפגעים מזה. זה כמו שאני אגיד לך להחליף את האדמ"ור שלך".

ההקלטה שנחשפה ב'כאן'

עוד אמר אמסלם לאייכלר, עד שהושתק על ידי דוד ביטן: "אתה תחליט מי זה האדמו"ר שלך, אנחנו נחליט מי זה האדמו"ר שלנו (כשהוא מתכוון כמובן לנתניהו. י"ט)".

כזכור, בשבוע שעבר תקף אייכלר את נתניהו ואמר: "הפקדנו את עתיד עולם התורה באשליות של נתניהו ארבע פעמים. הוא כל הזמן השלה אותנו, את עצמו בעצם, שאוטוטו הוא הולך לנצח. ארבע פעמים לא מנצחים בחירות. אדם דגול כמו צר'צ'יל אחרי הניצחון הגדול במלחמת עולם השנייה - בגלל מלחמה פנימית במפלגה שלו הוא איבד את השלטון - הוא הלך הביתה.

ציפית שנתניהו ילך הביתה?

"בוודאי".

הסיעות החרדיות החרדיות טעו בכך שהלכו אחרי נתניהו?

"אחרי הבחירות הראשונות שהוא הפסיד היינו צריכים להגיד 'אתה צריך ללכת, להכיר בעובדה שאתה הפסדת".

לדבריו: "עוד לפני זה, כשהוא לא רצה לקיים את הרוטציה עם גנץ. אז היינו צריכים להגיד לו 'אתה לא יכול לשחק עם המדינה', לא לעשות תקציב וללכת לבחירות כדי לא לקיים רוטציה. חתמת על רוטציה? תקיים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר