ישראל במלחמהישראל במלחמה
באולפן 'כיכר'

ברק רביד: טראמפ העדיף שגנץ ירכיב ממשלה

הפרשן המדיני, ברק רביד, התייחס לסערת הריאיון שהעניק לו נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ, וחושף כי בזמן אמת טראמפ העדיף שבני גנץ יצליח להרכיב ממשלה • צפו (מדיני)

ישי כהן | כיכר השבת |
(מפיק: איציק אוחנה. ניהול אולפן: מולי הרשקוביץ)

הפרשן המדיני, ברק רביד, התייחס לסערת הריאיון שהעניק נשיא ארה"ב לשעבר, דונלד טראמפ, לספרו החדש 'השלום של טראמפ', וחושף כי בזמן אמת נשיא ארה"ב דאז העדיף שבני גנץ יצליח להרכיב ממשלה. הריאיון המלא, מחר בתוכנית 'סוגרים שבוע עם ישי כהן'.

לדבריו: "אני מגלה את זה כל פעם בעבודה העיתונאית, איזה הבדל יש בין מה שאנחנו רואים מעל למים לבין הקרחון הגדול שמתחת למים, שאנחנו רק לפעמים מגלים אותו ומבינים כמה המציאות שמשווקים לנו היא לא קשורה למה שקורה באמת".

רביד הוסיף: "אם לפני שבועיים הייתי אומר לך שטראמפ שונא את ביבי, אתה היית אומר שאני משוגע ושולח אותי אשפוז, אף אחד לא מאמין, יש אנשים שגם עכשיו לא מאיינים שמה שהם שמעו זה לא מה שקרה".

רביד מספר: "אחרי הבחירות השניות שנתניהו הפסיד את הבחירות וגנץ ניסה להקים ממשלה, טראמפ נשאל על זה והוא אמר 'היחסים שלנו עם ישראל - לא עם נתניהו', באותו רגע הוא הבין שההימור שלו על נתניהו אולי לא היה כל כך נכון, והוא התחיל להתרחק ממנו".

לדבריו: "באותם ימים הוא אמר לאנשים שלו שאם גנץ ינצח בבחירות - יהיה להם יותר קל להתקדם עם הפלסטינים ולהשיג עסקה. לפני בחירות שלוש הוא קיווה שגנץ ינצח".

אתה אומר שערב הקמת ממשלת הרוטציה, טראמפ העדיף שגנץ יצליח להרכיב ממשלה?

"כן, התשובה היא כן, שמעתי את זה מכל האנשים שלו, גם הוא אמר לי את זה".

כאמור, הריאיון המלא, מחר בתוכנית 'סוגרים שבוע עם ישי כהן'.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר