לקראת מצעד הדגלים

נסראללה מאיים: פגיעה באל-אקצא תוביל לפיצוץ

מזכ"ל ארגון חיזבאללה שבלבנון מאיים לקראת מצעד הדגלים שיעבור ביום ראשון בשער שכם: "הצועדים מתכננים להרוס את כיפת הסלע. פגיעה באל-אקצא תוביל לפיצוץ" (אקטואליה)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
(צילום: מתוך הטלוויזיה בלבנון)

חסן נסראללה, מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה שבלבנון, מאיים לקראת מצעד הדגלים שיעבור ביום ראשון בשער שכם: "הצועדים מתכננים להרוס את כיפת הסלע. פגיעה באל-אקצא תוביל לפיצוץ".

בנאום שנשא לרגל יום 'שחרור לבנון', התבטא נסראללה: "החשש הגדול הוא שהצועדים ייכנסו לרחבת מסגד אל-אקצה ויפגעו בו. יש ארגונים שהודיעו כי הם מתכננים להרוס את כיפת הסלע. זו העמדה הישראלית - הממשלה אישרה את המצעד".

לדבריו: "ההתנגדות הפלסטינית מסרה את עמדתה שלפיה צעדה זו לא תעבור בלי תגובה חזקה וגדולה". נסראללה איים: "אני רוצה להגיד לממשלה הישראלית ולכל הנוגעים בדבר – כל פגיעה באל-אקצא ובכיפת הסלע יובילו לפיצוץ באזור. זאת התגרות בכל העמים הערבים והאיסלאמיים".

מזכ"ל ארגון הטרור הוסיף והתבטא בנאומו: "המשך התוקפנות כלפי מסגד אל-אקצא וכלפי המקומות הקדושים לנצרות ולאיסלאם יוביל לפיצוץ גדול באזור ולהשלכות כבדות מנשוא. הציונים יודעים שהם לא נמצאים בעמדה ללכת למרחק הזה. יש להם את המשברים שלהם".

כזכור, בכיר ב'ימינה' אמר אמש ל'כיכר השבת' כי: "יום ראשון הוא יום משמעותי עבור הקואליציה. אם מצעד הדגלים בירושלים יעבור בשלום - אנחנו יכולים להחזיק מעמד עוד מספר חודשים לפחות, ראש הממשלה בנט מקווה שהאירוע יעבור בשלום, יש כוננות. זה יכול לגרום למשבר מול רע"ם ולהוביל לאירוע מתגלגל של פרישת ניר אורבך".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות