"שנה וחצי מטורפת"

לפיד קיבל ביקורת על נסיעתו לחו"ל והתגונן: "רק סופ"ש"

ברשת התפרסמה היום תמונתו של ראש האופוזיציה יאיר לפיד, כשהוא בשדה התעופה עם רעייתו נוסעים לפריז, ברשת החלו תגובות נגד ולפיד פרסם פוסט התגוננות; "אני לא יודע אם מגיע לי, אבל בטוח שמגיע לה. זו היתה השנה-וחצי המטורפת בחיינו" (חדשות)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
יאיר וליהיא (צילום: פלאש 90)

ראש הממשלה לשעבר ויו"ר האופוזיציה בהווה, חבר הכנסת יאיר לפיד יצא היום (חמישי) יחד עם רעייתו לחופשה בחו"ל וברשת החלו לתקוף אותו, כי במקום לעבוד ולתקוף את הממשלה הוא מעדיף לבלות בחופשים.

לפיד לא נותר חייב ופרסם פוסט בפייסבוק שלו על הנסיעה: "ביום רביעי בלילה עבדתי עד מאוחר, כמו תמיד", כתב לפיד והוסיף: "בחמישי נסעתי לסוף שבוע עם ליהיא. חמישי עד ראשון בבוקר. אני לא יודע אם מגיע לי, אבל בטוח שמגיע לה. זו היתה השנה-וחצי המטורפת בחיינו. היא לא הצטרפה אלי לאף נסיעה רשמית, לא כשר חוץ ולא כראש ממשלה. לא היו לנו תוכניות גדולות. לראות תערוכה, לאכול ארוחת ערב, לטייל הרבה ברגל. אלא שאז התברר שלהרבה מאוד אנשים היה הרבה מאוד דברים להגיד על זה. הם החליטו שאם אני לא פה יומיים וחצי, זה אומר שאני לא מחוייב למאבק על הדמוקרטיה הישראלית. אני שונא להתגונן ואני שונא להתלונן, אבל יש גבול".

"כל החיים שלי", טען לפיד בפוסט המתגונן מפני ההאשמות; "מוקדשים למאבק על הדמוקרטיה הישראלית. אין שום דבר שחשוב לי יותר. הפסדתי מיליוני שקלים והוספתי אלפי שערות לבנות, אבל אני לא מתחרט לרגע. המאבק על שפיותה של מדינת ישראל הוא משימה קדושה. זוהי זכות גדולה להנהיג את האנשים שהחליטו שהם לא יוותרו. לא עולה בדעתי לרגע לסגת, לוותר או לעשות פשרות. כן עלה בדעתי שאחרי שהובלתי מבצע צבאי, הסכם עם לבנון, ניהול יומיומי מתוח של המערכה בג'נין ושכם, מערכת בחירות לא פשוטה, אני רוצה לקחת יומיים וחצי לנשום רגע, לחשוב רגע, ללכת עם אהובתי יד ביד ברחובות פריז ולשאול גם אותה איך היא מתמודדת".

לדברי לפיד: "שילמתי מכספי הפרטי על כרטיסי הטיסה, שילמנו על הדירה הקטנה ליד מגדל אייפל, וגם את הארוחות ואת המתנה המסורתית ליעלי. אני מבין שיש כאלה שחושדים בי שנהניתי. הם צודקים. שנינו היינו צריכים את הנסיעה הזו כמו אוויר לנשימה. ביום ראשון אני חוזר, להמשיך את המאבק בכל הכוח, עד שנפיל את הממשלה הנוראה הזו. יש רק תנאי אחד שצריך להתקיים כדי שזה יצליח: שנפסיק להציק אחד לשני, נפסיק לבצע מבחני טהרנות אחד לשני, ובמקום זה ניאבק יחד מול הסיכון האמיתי: ממשלה חשוכה עם ראש ממשלה חלש, שמאיימת להחריב את החיים המשותפים בישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר