כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
הרבנים הראשיים אישרו

הנשיא הרצוג ייצג את מדינת ישראל בטקס הכתרת המלך צ'ארלס בבריטניה

ביום שישי בצהרים ישתתף הנשיא בקבלת הפנים בארמון ולמחרת ישתתף בטקס ההכתרה הרשמי לצד מנהיגים נוספים מהעולם | הנשיא יקפיד על שמירת השבת ויצעד ברגל אל טקס ההכתרה (מדיני)

ציקי ברנדוין | כיכר השבת |
הכניסה לארמון בבריטניה. אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)

נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל יהיו נציגי מדינת ישראל בטקס הכתרתו של המלך צ'ארלס השלישי בבריטניה, בשבת בעוד כשבוע וחצי. על אף שהטקס יתקיים בשבת הנשיא, כאמור, ינכח בו ויקפיד על קדושת השבת. ל'כיכר השבת' אף נודע כי הנשיא שוחח על כך עם הרבנים הראשיים לישראל.

לפי הודעת 'בית הנשיא, הרצוג ורעייתו ימריאו ביום חמישי, י"ג באייר, 4 במאי, מישראל לאנגליה, ויהיו נוכחים למחרת בטקס הכתרת מלך בריטניה, המלך צ׳ארלס השלישי, לצד מנהיגי מדינות מכל רחבי תבל.

ביום שישי בשעה 16:00 (שעון אנגליה), ישתתף הנשיא בקבלת פנים שיקיים המלך צ׳ארלס השלישי בארמון בקינגהאם לכבודם של ראשי המדינות, מלכים, נשיאים, ראשי ממשלה ומשפחות המלוכה שיגיעו מכל העולם לכבוד ההכתרה.

למחרת, יום שבת, בשעה 10:00 (שעון אנגליה) ישתתפו הנשיא ורעייתו בטקס ההכתרה הרשמי של צ'ארלס השלישי בכנסיית וסטמינסטר, לצד מנהיגי העולם.

כדי להקפיד על קדושת השבת יצעדו הנשיא ורעייתו לטקס ההכתרה ממעונם הסמוך לכנסיית וסטמינסטר. הנשיא יפעל בכל הקשור לכבוד השבת בתיאום עם הרב הראשי של יהדות בריטניה הרב אפרים מירוויס, המשתתף אף הוא בטקס ההכתרה ואף יישא בו תפילה מיוחדת.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר