"בן גביר צודק"

ח"כ דוד ביטן נגד חבריו למפלגה; "אנשים נהפכו לקיצוניים"

חבר הכנסת מהליכוד תוקף את חברי הכנסת ממפלגתו, שמתכוונים לעלות היום להר הבית - לרגל יום ירושלים: "אם בן גביר עולה להר הבית, זה לא אומר שהם גם צריכים, אנשים בגלל פוליטיקה נהיו קיצוניים" (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |

חבר הכנסת דוד ביטן מהליכוד התראיין הבוקר (חמישי) לגל"צ ותקף מספר חברי כנסת מהליכוד שמתכוונים לעלות היום להר הבית, בחגיגות יום ירושלים: "זה לא מה שצריך לעשות. אנשים הפכו לקיצוניים".

תחילה הוא התייחס לרפורמה המשפטית ואמר: "אני חושב שהנשיא צודק ואם רוצים להתקדם במשהו, עדיף להעביר נושא אחד ואז לראות מה עם שאר הרפורמה. חלק מחברי הכנסת שלנו הם קיצוניים בכל דבר, לא רק בנושא הזה של הרפורמה אלא גם קיצוניים בעוד דברים, סיעת הליכוד צריכה להתעסק ביוקר המחייה - כפי שהבטחנו בבחירות ולא בדברים אחרים".

ביטן עבר להתייחס ליוקר המחייה ואמר בריאיון: "צריך לטפל בכל החברות שמעלות מחירים, והממשלה חייבת לפעול בעיקר בנושא הזה. לי כיו"ר ועדת הכלכלה אין אפשרות לעשות זאת לבד, אני צריך את הקשב של שר האוצר וראש הממשלה, הממשלה התחילה לזוז, אבל לא מספיק. הדבר שיוריד מחירים, הוא לעשות מע"מ דיפרנציאלי זה בטוח יוריד מחירים, ואני עובד על זה להפחית את המע"מ על מזון בשמונה אחוזים".

לגבי בן גביר, אמר ביטן: "אני לא חושב שהממשלה תיפול והתקציב יעבור. הוא צריך להבין שחייבים להעביר קודם תקציב. ואנחנו לא מתרגשים מהחגיגות אתמול של האופוזיציה שכביכול ניצחו בהצבעות. אני חושב שבן גביר צדק אתמול בדרישה שלו".

"אני אראה את מצעד הדגלים מהטלוויזיה", אמר ביטן והסביר, "מאז הקורונה יש לי קשיים רפואיים ואני לא אוכל להשתתף. אני רואה באופן לא ראוי שיש מספר חברי כנסת מהליכוד שעולים היום להר הבית. אנשים נהיו קיצוניים מאוד במפלגה בגלל כל מיני סיבות פוליטיות, אנחנו לא צריכים לעלות להר הבית זה לא התפקיד של הליכוד".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר