"לא מאמינה לה" | צפו

אחווה מפלגתית? לא אצל טלי גוטליב | כך תקפה את השרה סילמן

אחווה קולגיאלית, זה כנראה לא מבית מדרשה של הח"כית מהליכוד, שהחליטה לתקוף את חברתה למפלגה, עידית סילמן, על התקיפה שעליה סיפרה בתקשורת | צפו (כנסת)

יוני גבאי | כיכר השבת |
סילמן וגוטליב (יונתן זינדל, פלאש 90)

לאחר העברת התקציב של ממשלת בנט-לפיד, לפני יותר משנה, המדינה רעשה כאשר יו"ר הקואליציה דאז, חברת הכנסת עידית סילמן, טענה בריאיון כי היא מאוימת רבות וכי הותקפה בתחנת דלק במודיעין על ידי אלמוני שהטיח אותה על רכבה.

רבים הטילו ספק בסיפור שסיפרה סילמן, ועלו טענות שהיא המציאה סיפור, כדי ללבות אש נגד חברי האופוזיציה דאז - שהיום, היא חברה בקואליציה שלהם.

לאחר לחצים בתקשורת, נפתחה חקירה משטרתית, אך כעבור תקופה, המשטרה החליטה לסגור את תיק התקיפה של חברת הכנסת סילמן - ללא ראיות שהסיפור באמת התרחש - וזאת בשל חוסר שיתוף הפעולה של סילמן.

בדיון שנערך היום (שני) בוועדת חוקה, חוק ומשפט בראשות היו"ר ח"כ שמחה רוטמן, פתח שר הדתות לשעבר ח"כ מתן כהנא, בגינוי נגד האלימות אותה ספג אתמול רוטמן, כשהגיע לנאום באוניברסיטת תל אביב.

"זו הייתה אלימות, אך לשמוע מכם הטפות מוסר, זה מביך, לנוכח מה שאנחנו עברנו מכם בממשלה הקודמת", אמר כהנא.

גוטליב תוקפת | צפו (ערוץ כנסת)

ח"כ טלי גוטליב התערבה ואמרה: "לא מסכימה איתך. לא הייתה אלימות עם הגברת סילמן".

לדברי גוטליב: "הגב' סילמן, שהיום היא שרה, אמרה שהיא הותקפה, שאלתי איפה? בתחנת דלק. איפה המצלמות? יש שם מצלמות, באיזה תאריך? אני לא יודעת, עדיף להשכיח את הסיפור הזה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר