כל שנה - חצי שנה בחו"ל

הנתונים נחשפים: כמה עלתה לנו האבטחה של אהוד ברק?

במשך 11 שנים במצטבר בילה ראש הממשלה לשעבר בחו"ל כשעלות אבטחתו נופלת על משלמי המיסים. הערב נחשף: זה הסכום שאזרחי ישראל שילמו עבור הבילויים שלו בחו"ל | ברק: "לא התערבתי" (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
אהוד ברק (צילום: תומר נויברג/פלאש90)

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק שהה במהלך 22 השנים האחרונות בחו"ל פרק זמן של 11 שנה במצטבר. לפי חשיפת 'כאן חדשות', עלות הבילוי של רה"מ בדימוס למשלם המיסים שהתארח הארה"ב, בריטניה ומדינות רבות נוספות הי כ-4 מיליון שקלים.

אהוד ברק, שכיהן בתפקיד ראש הממשלה תקופה קצרה של כ-שנה וחצי בלבד, מרבה לתקוף בשנים האחרונות את פקודו מסיירת מטכ"ל ראש הממשלה בנימין נתניהו ואף ניסה (ללא הצלחה) להקים גוש שמאל חזק שיפיל את שלטונו של נתניהו.

מסביבתו של ברק נמסר בתגובה לפרסום הדברים: "בעשור האחרון מרבה ברק לשהות בחו"ל, על רקע פעילותו בייעוץ אסטרטגי, בהרצאות, בקידום חברות ובכינוסים בינלאומיים. ברק לא התערב מעולם בקביעת משך אבטחתו".

בסביבתו של ברק שיגרו 'עקיצה' קטנה לכיוונו של שנוא נפשו ראש הממשלה בנימין נתניהו: "יודגש כי מדובר רק בברק עצמו. בני משפחתו לא אובטחו מעולם, גם לא בעת כהונתו כראש הממשלה. מספר פעמים לאורך השנים העלה ברק תהייה לגבי הצורך והיקף האבטחה בארצות כגון ארה"ב, להבדיל מקזחסטן ונענה שזהו שיקול מקצועי נטו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר