כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
שלום, עכשיו!

השר בצלאל סמוטריץ' מתוודה: "שיתוף הפעולה עם החרדים - צדק היסטורי"

את הדברים אמר שר האוצר בכינוס בישיבת רמת גן. סמוטריץ' התייחס למפלגות החרדיות וטען: "שיתוף הפעולה בין המפלגות עושה תיקון היסטורי ליחסים שידעו עליות ומורדות" (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
שר האוצר בצלאל סמוטריץ' (צילום: דוד שטיין)

שר האוצר בצלאל סמוטריץ' השתתף אמש (שלישי) בכנס "בכל לבבך" בישיבת רמת גן והתייחס ליחסי הציונות הדתית עם החרדים בממשלה הנוכחית. סמוטריץ' התגאה ביחסים הטובים וטען כי מדובר בתיקון היסטורי.

"שיתוף הפעולה בין המפלגות עושה תיקון היסטורי ליחסים שידעו עליות ומורדות. יש היום שת"פ חיובי וטוב מתוך כבוד לכלל בתי המדרש" אמר שר האוצר והוסיף כי קיים רצון "לחזק את הזהות היהודית ומעמד הרבנות".

סמוטריץ' הוסיף להתייחס למפלגות החרדיות וטען כי לקראת בחירת רבני הערים קיים שיתוף פעולה עם החרדים: "בע"ה בקרוב נמנה עשרות רבני ערים, רבי התיישבות, רבני שכונות, אחרי שנים שלא מונו. הרבנים יהיו מכל המגזרים והכל בשותפות מלאה".

שר האוצר עבר להתייחס לכמות הבניה שאושרה ביו"ש בחצי השנה האחרונה ואמר: "אישרנו עד כה תכנון, פיתוח ובניית 14,500 יח"ד וזה רק בחצי שנה".

שר האוצר נתן את הקרדיט לראש הממשלה נתניהו ואמר: "התודות זה לראש הממשלה, לשר הביטחון, לשר דרמר, לעובדי המנהל האזרחי ולמנהלת ההתיישבות שעמלים לפיתוח ובניין הארץ".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר