כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
בימין קוראים להחרים

רשת 'ביג': אם חוק הסבירות יעבור - הרשת תיסגר בשלישי 

ברשת מרכזי הקניות הודיעו כי אם החוק לתיקון עילת הסבירות יעבור מחר, הרשת תסגור את שעריה ביום שלישי ותצטרף למחאה | בימין קוראים להחרים את הרשת (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
(צילום: יוסי אלוני/פלאש90)

רשת מרכזי הקניות 'ביג' הודיע היום (ראשון) כי היא מצטרפת רשמית למחאה נגד רפורמת המשפט ובמדיה והחוק לתיקון עילת הסבירות יעבור מחר הרי שהרשת תסגור את שעריה ביום שלישי ותצטרף ליום המחאה.

בהודעה מטעם הרשת נמסר: "במידה והחוק לביטול עילת הסבירות במתכונתו הנוכחית יאושר בקריאה ראשונה ביום שני בכנסת, נראה במהלך צעד חמור בדרך לשחיתות שלטונית בלתי חוקית בעליל, וצעד נוסף בדרך לדיקטטורה".

עוד נכתב בהודעת הרשת: "חקיקה כזו תהווה פגיעה אנושה בוודאות העסקית והכלכלית של ישראל, ותסכן באופן ישיר ומיידי את קיומנו כחברה מובילה בישראל. על מנת למחות באופן חריג ולמנוע את העברת החקיקה המושחתת הזו, אנו נשתתף ביום ההשבתה שמתוכנן ביום שלישי. מרכזי ביג מקרית שמונה ועד אילת יושבתו וייסגרו".

"כשהמדינה רועדת ונקרעת מבפנים אין באפשרותנו לשבת על הגדר ובעת הצורך ועם התקדמות החקיקה והביזה של הקופה הציבורית אותה אנו מממנים אף נחריף את צעדנו", הוסיפו ברשת.

בתגובה, קראו פעילי ימין להחרים את רשת הקניות בשל התערבותה בנושא הפוליטי הבוער בישראל.

יו"ר 'עוצמה יהודית', השר איתמר בן גביר, כתב בחשבון הטוויטר שלו: "גם אני מחרים את קבוצת ביג עד שיחזרו בהם ויתנצלו. בעלי עסקים שמתערבים פוליטית ומחרימים חצי עם ראויים לגינוי מכל גווני הקשת הפוליטית. חוק לביטול עילת הסבירות יעלה מחר להצבעה למרות כל אותם אלו הפועלים בבריונות".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר