דרמה של הרגע האחרון

סוף עידן יחיאל לסרי? מועצת חכמי התורה שוקלת להריץ את אבי אמסלם לראש העיר אשדוד

מועצת חכמי התורה של ש"ס שוקלת בימים אלו להריץ את אבי אמסלם לראש העיר אשדוד | הרקע: רבנים בעיר שפנו לחברי המועצת בבקשה להריץ מועמד חרדי לתפקיד, לאחר אכזבה מהתנהלות ראש העיר המכהן | המשמעות: פגיעה קשה במועמדותו של יחיאל לסרי, ראש העיר המכהן, שניצח בקרב צמוד מאוד בזכות קולות החרדים | ההחלטה תשפיע גם על המועמד ברק סרי הזקוק לתמיכת הסיעות החרדיות  (חדשות, ארץ)

ישי כהן | כיכר השבת |
אמסלם ולסרי עם דרעי

חברי מועצת חכמי התורה דנים בימים אלו באפשרות של הרצת סגן ראש עיריית אשדוד, אבי אמסלם, יו"ר סיעת ש"ס המקומית, לראשות העיר.

ל'כיכר השבת' נודע כי בשבוע האחרון עלו מספר רבנים בכירים מהעיר אשדוד למעונם של חברי מועצת חכמי התורה והעלו את בקשתם להריץ מועמד חרדי-ספרדי לתפקיד ראש העיר. במהלך השיחות, הרבנים הביעו תסכול על התנהלות ראש העיר המכהן, יחיאל לסרי, בחמש השנים האחרונות.

ביממה האחרונה הנושא הגיע לשולחנם של כלל חברי ה'מועצת' הספרדית שדנים באפשרות של הרצת אמסלם לתפקיד. לדברי בכיר בש"ס המעורב בפרטים: "אין עדיין החלטה אך סיכוי סביר שאכן כך יהיה, ממתינים להחלטת הרבנים בנושא".

מדובר באירוע דרמטי מבחינת הבחירות לראשות העיר אשדוד, שכן ראש העיר המכהן, יחיאל לסרי, ניצח בבחירות האחרונות לאחר קרב צמוד. לדברי הבכיר בש"ס: "אם אנחנו לא הולכים עם לסרי, הסיכוי שלו לנצח צונח דרמטית למרות התמיכה של 'אגודת ישראל'".

יצוין כי מדובר באירוע שלילי גם למועמד ברק סרי, שכן בכדי לנצח בבחירות הוא חייב את הסיעות החרדיות לצידו. במצב בו ש"ס מריצה מועמד משלה לתפקיד, סיכוייו במירוץ נפגעים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר