כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
רוצה לחזור?

אהוד ברק דיבר על "גופות של יהודים בירקון" והותקף בחריפות

אהוד ברק דיבר עם מארגני המחאה הנוכחית, שעמדו גם מאחורי מחאת הדגלים השחורים - וסיפר כיצד רצח של יהודים על ידי יהודים יביא לחזרתו לראשות הממשלה (פוליטי)

(צילום: Avshalom Sassoni‎‏/Flash90)

סרטון המופץ ברשת ביממה האחרונה, מציג קטע קצר מתוך שיחה שקיים אהוד ברק בשנת 2020, הרבה לפני שהממשלה הנוכחית נבחרה, והרבה לפני שמישהו בכלל שמע על הרפורמה המשפטית, עם פורום 555, העומדים בראש הסרבנים בחיל האוויר.

הימים, ימי ההפגנות בבלפור נגד נתניהו, ובשיחה משתתפים כל השמות המוכרים כראשי ההפגנות היום, בראשם שקמה ברסלר, משה רדמן וקוסטה בלאק. אהוד ברק, מציג בסרטון את שלבי המחאה, שאמורים להביא בסופו של דבר בהדחת בנימין נתניהו מראשות הממשלה – ומינויו של אהוד ברק בעצמו לתפקיד.

במהלך השיחה אומר ברק כי "אם ביבי נעלם באיזה יום בשבוע הבא בצהריים, ואז יש אפשרות להתדרדרות עם החיזבאללה או האיראנים והמשבר הכלכלי נמשך, אז באופן אובייקטיבי אני יותר מתאים ויותר בשל מכל אדם אחר במדינה לקחת את ההגה".

ואז נשמעת האמירה המזעזעת הבאה מפיו של ברק: "יש לי חבר היסטוריון שאמר לי פעם "אהוד, לך יקראו כאשר יצופו גופות בירקון". אני מבקש להדגיש – לא יצופו גופות של שוהים בלתי חוקיים מהשטחים ולא של ערבים ישראליים; יצופו גופות של יהודים, שיהודים הרגו".

ממפלגת הליכוד נמסר בתגובה כי "כעת נחשפה ההוכחה למה שידענו כל הזמן – אהוד ברק פעל במשך שנים לתכנן ולקדם תכנית שמטרתה להקריס את החברה הישראלית באמצעות סרבנות, מרי אזרחי ושיסוי קבוצות בחברה הישראלית אלה באלה – והכל כדי לחזור לתפקיד ראש הממשלה ממנו סולק על ידי אזרחי ישראל".

חבר הכנסת בועז ביסמוט אמר היום באירוע ברמת אביב כי "אני אצא פה באני מאשים נחרץ! אני מאשים אדם אחד במדינה שהביא אותנו למצב הזה. אני אגיד היום משהו חמור, יש את חסן נסראללה, הוא לא פחות מסוכן ממנו – קוראים לו אהוד ברק!".

"תראה לאיזה מצב הוא הביא אותנו. שמעת מה הוא אמר בפורום 555? כל זה היה מתוכנן. אדם שמדבר על גופות צפות בירקון, על מרי אזרחי, יש פה הסתה פרועה במדינה היום", הוסיף ביסמוט.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר