כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
אחרי ששוחרר מבית החולים

תיעוד: נתניהו מגיע ללשכתו בכנסת לראשונה מאז האשפוז

ראש הממשלה הגיע ללשכתו בכנסת, לאחר שחרורו מאשפוז בבית החולים | הרופאים הנחו אותו להרבות בשתייה ולא להתאמץ | כך התקבל בכנסת (TV)

ישי כהן | כיכר השבת |
נתניהו בכנסת, היום (צילום: ישי כהן)

בנימין נתניהו ראש הממשלה הגיע היום (שני), בשעת צהרים מוקדמת, זמן קצר אחרי ששוחרר מאשפוז בבית החולים, למשכן הכנסת בירושלים. זאת לקראת ההצבעה בקריאה שניה ושלישית על הצעת החוק לצמצום עילת הסבירות.

מוקדם יותר הרופאים הנחו את נתניהו שישתה הרבה מים ולא יתאמץ. יחד עם זאת, בניגוד לפרסומים, כך לפי בית החולים, לא הנחו אותו לנוח בבית.

אתמול פרסם נתניהו קטע וידאו שלו מאשפוזו, ובו טען כי שלומו מצוין, ואמר כי מחר יגיע לכנסת ויצטרף לחבריו בהצבעה על צמצום עילת הסבירות.

"מבקש להודות לרבים רבים מכם שדרשתם לשלומי, ולהודות גם לצוות הרפואי בשיבא שמלווה אותי. כפי שאתם רואים שלומי מצוין", אמר נתניהו.

הוא הוסיף: "אנחנו ממשיכים במאמצים להמשיך בחקיקה וגם במאמצים לעשות את זה בהסכמה ובכל אופן רוצה שתדעו שמחר בבוקר אני מצטרף לחברי בכנסת ובינתיים תודה רבה לכולכם״.

אשפוזו של נתניהו, גרם גם לאוייביו, לשגר הודעות רפואה שלמה. יו"ר האופוזיציה חבר-הכנסת יאיר לפיד איחל הבוקר לנתניהו בריאות ולא שכח לעקוץ: "שולח הבוקר איחולי בריאות איתנה לראש הממשלה", כתב לפיד בטוויטר, "אלו ימים קשים למדינת ישראל אבל עוד לא מאוחר להביא רפואה גם לחברה הישראלית".

גם ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק, ממובילי המחאה נגד הרפורמה המשפטית, איחל בריאות לנתניהו וכתב בטוויטר: "איחולי החלמה מהירה לראש הממשלה. מחלוקות קיימות. אבל קודם כל, רק בריאות".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר