"הוא חף מפשע"

הח"כית לימור סון הר-מלך שיבחה את עמירם בן אוליאל; השר משה ארבל גינה

חברת-הכנסת לימור סון הר-מלך מ'עוצמה יהודית' שיבחה את עמירם בן אוליאל, שהורשע ברצח משפחת דוואבשה בדומא, וטענה כי הוא חף מפשע; השר משה ארבל גינה את דבריה (פוליטי)

קובי אטינגר | כיכר השבת |

חברת-הכנסת לימור סון הר-מלך מ'עוצמה יהודית' פועלת למען גיוס תרומות עבור עמירם בן אוליאל, שהורשע ברצח משפחת דוואבשה בדומא, ועצור למעלה משמונה שנים.

באירוע לגיוס תרומות עבור בן אוליאל מטעם "מטה צדק לעמירם", שם גוייסו למעלה מ-400 אלף שקלים, תועדה ח"כ הר-מלך, אומרת: "אני יודעת שהוא חף מפשע, אני חושבת שהוא סובל בשביל כל עם ישראל".

בסרטונים שפורסמו ב'חדשות 12', סיפרה הר-מלך: "הייתי אצל עמירם הצדיק הזה, הצדיק הקדוש הזה, באמת, לא רק שהוא לא מוכן, אני מביאה איתי עוד גבר שיהיה באותו חדר איתו, שאני רק אעמוד מאחוריו ואסתתר. אף סוהרת, כשהוא עובר במסדרון, אף סוהרת לא נמצאת. וזה כל כך יפה בעיניי, הקדושה הזאת והשמירה הזאת, זה רק מספר באמת מי האיש".

"אני לא תומכת ברוצח", היא הבהירה וטענה: "אני יודעת שהוא חף מפשע. האיש הקדוש הזה, אני חושבת שהוא סובל שם בשביל כל עם ישראל".

בתגובה לפרסומים, כתבה חברת-הכנסת לימור סון הר-מלך בחשבון הטוויטר שלה: "כן, אני מאמינה שעמירם בן אוליאל חף מפשע ושההודאה שלו הוצאה בעינויים שאף אחד לא היה עומד בהם. ואם אתם רוצים הוכחה לרדיפה, תראו את ההתעקשות להשאיר אותו 8 שנים בבידוד, סנקציה שאין לה תקדים. פיקפקו גם בחפותו של זדורוב והנה הוא זוכה אחרי 17 שנה ואחרי פסק דין חלוט בעניינו. אני רק מקווה שאצל עמירם זה יקח פחות זמן".

שר הפנים והבריאות משה ארבל, גינה את דבריה ואמר: "אני מצטער צער עמוק על דבריה של ח״כ סון הר מלך. החובה לדאוג לזכויות נחקרים עצורים ונאשמים אין פירושה להפוך אותם לצדיקים ולקדושים. במדינה יהודית משנן כל ילד משחר ילדותו בארץ הזו את עשרת הדברות ובכללן הדיבר הששי ״לא תרצח״ האוסר בתכלית האיסור ליטול חיים של אחר".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות