כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"נעשה בכוונת מכוון"

נתניהו מגיב על סערת אי-הזמנת בן גביר: "עוד ניסיון לסכסך"

לאחר הפרסומים על כך שנתניהו מדיר את השר לביטחון לאומי בן גביר מדיונים רגישים, לשכתו מגיבה וטוענת, כי מדובר בניסיון לסכסך בין השר לראש הממשלה (חדשות, פוליטי)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
נתניהו ובן גביר בזמנים אחרים | ארכיון (יונתן זינדל, פלאש 90)

מוקדם יותר היום (ראשון) דווח, כי נערך דיון ביטחוני רגיש ודרמטי, כשראש הממשלה נתניהו בחר לא לשתף את השר הבכיר בדיון, כעת נתניהו מסביר מדוע הוא לא הוזמן ומה הוא חושב על הפרשנות שניתנה.

על פי הדיווח מוקדם יותר בווינט, בן גביר לא מוזמן לדיונים רגישים ולא מדובר על משבר זמני אלא בנוהל קבוע, שממחיש את חוסר האמון של נתניהו בבן גביר. הסיבה העיקרית, היא ככל הנראה בשל העימותים של בן גביר עם שרי הממשלה והעלאת הצעות פופוליסטיות העוזרות לו ביחסי ציבור עם הבייס שלו.

לדברי גורם בכיר בשיחה עם ווינט: "בן גביר מעלה הצעות שמסבכות את מדינת ישראל ברחבי העולם, הוא היה מגיע לישיבות וכל הזמן חותר לסיכולים ממוקדים, איסור הכנסת פועלים מהרצועה וכל מיני סגרים שהוא דרש להטיל על כפרים, במידה ורה"מ היה מבצע את המדיניות הזו, הוא לא היה יכול לדרוך כמעט בשום מדינה בעולם. בן גביר בטוח שישיבות ביטחוניות הן משחק ילדים".

לשכת ראש הממשלה הגיבה לפרסומים: "ראש הממשלה קיים היום דיון שיגרתי עם שר הביטחון ובכירי מערכת הביטחון, בזירות השונות סביב ישראל. הדיון התמקד באיראן וכלל לא עסק בסוגיות ביטחון פנים".

לדברי הלשכה, "כל ניסיון לסכסך בין ראש הממשלה לשר הבל״ם ולייחסו כביכול לגורמים מטעם ראש הממשלה, הוא שיקרי - ונעשה בכוונת מכוון. ראש הממשלה והשר בן גביר ימשיכו לעבוד בשיתוף פעולה מלא לטובת כל אזרחי ישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר