כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"כעת אנו בלחימה"

מבקר המדינה: "רגע בחינת הכשלים יגיע והוא יהיה מקיף ביותר"

מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, סייר היום בדרום הארץ וביקר באתרים שנפגעו על ידי מחבלי חמאס: "יגיע הרגע שנבדוק באופן מקיף מה שקרה בפן המדיני, הצבאי והאזרחי. כעת אנו בלחימה" (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |

מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, סייר היום (שלישי) בחמ"ל שדרות, שם קיבל סקירה מראש העיר אלון דוידי, בתחנת המשטרה שנהרסה בעיר לאחר שמחבלים התבצרו בה, ובמרכז הרפואי ברזילי.

המבקר התייחס למתקפת הפתע של ארגון הטרור חמאס ואמר: "לפני שלושה ימים הרוע בהתגלמותו חדר לתוככי מדינת ישראל. מחבלי חמאס נחשפו במלוא אכזריותם. העולם כולו מזועזע.

"יגיע הרגע שנבדוק את כל מה שקרה, הן בפן הצבאי והמדיני והן בפן האזרחי. כרגע הכוחות הלוחמים נמצאים בשטח. מכאן אני מבקש לחזק את רוחם ולהודות להם על התגייסותם למערכה".

המבקר הזהיר: "בינתיים אני כן יכול לומר שלאחרונה ביצענו ביקורת פתע על המצב בגבול הצפון. לא מדובר בדוח תיאורטי. הגזרה הצפונית חמה מאוד אף היא, ובימים האחרונים גם שם היו תקריות. לפני מספר שבועות הדוח הועבר לתגובת ראש הממשלה ושר הביטחון. כבר כעת אני יכול לומר שקיימים ליקויים משמעותיים ועל הדרג המדיני וצה"ל לתקנם באופן מיידי".

אנגלמן הוסיף: "כעת, ובפרט בתקופת המלחמה אנחנו במשרד מבקר המדינה נתמקד במעקב אחר הטיפול באזרחים, ובפרט באמצעות נציבות תלונות הציבור. פתחנו מוקד חירום מיוחד לקבלת תלונות של תושבי הדרום שאינם מקבלים מענה ממשרדי הממשלה ומגופים ציבוריים אחרים".

"אדגיש שוב - רגע בחינת הכשלים יגיע והוא יהיה מקיף ביותר", סיים.

אבל כעת אני קורא לתושבי המדינה, ובפרט לתושבי הדרום, להיעזר בנו כדי לקבל את המענה המגיע להם".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר