כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
בפנים: התוכנית מתורגמת

הנשיא חשף בריאיון ב-CNN את התוכנית המלאה של חמאס

נשיא המדינה התראיין לפני שעה לרשת האמריקנית הגדולה, שלא ידועה בלשון המעטה בחיבתה לישראל וחשף את תוכנית הפעולה המלאה של ארגון הטרור הרצחני מעזה | בפנים: תרגום לעברית של החוברת (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
הרצוג מציג את החוברת של חמאס (צילומסך)

נשיא המדינה חשף הערב (ראשון) לראשונה בראיון לרשת CNN, את מסמך ״תוכנית חטיפת השבויים״ אשר מוכיח - מכות חשמל והוצאה להורג בשידור חי, הם רק היו חלק מתכנית חטיפת השבויים של ארגון הטרור חמאס.

לחוברת הפעולה קראו - ״מדריך הלוחם - גרסת הג׳יהאד״ שהונפק והופץ על ידי חמאס למחבלים בשטח. בנוסף הציג הנשיא בראיון תמונות מזעזעות משנותר מהטבח בקיבוץ בארי, שם ביקר הבוקר.

בחוברת אשר נמצאה על גופתו של מחבל חמאס שחוסל בשטח ישראל, מפורטים שלבי החטיפה ואופן ביצועם. על פי המתואר, נדרשים החוטפים לייצר כאוס והפחדה באמצעות כפיתה וכיסוי עייני השבויים, שימוש במכות חשמל והוצאה להורג של כל אדם אשר עלול להוות איום או הסחת דעת. כמו כן הודרכו לאסוף את השבויים ולהשתמש בהם כבשר תותחים במידת הצורך ללא הבדל דת, גזע או מין.

החוברת שהציג הרצוג - התכנון המלא של חמאס

על-פי המדריך המעוות, ובדומה לארגון הטרור דאעש, נדרשים המחבלים החוטפים לתעד את מעשיהם בשידור חי ובעת תקיפות צה״ל, להוציא להורג את השבויים.

עוד במדריך, פרק המסביר על סולם הדרגות בצה״ל וחשיבותן ועל אמצעי הלחימה ויכולות האלקטרוניקה הקיימים בצה״ל. כך, כל מחבל שלקח חלק במסע הטבח הרצחני בשטחי ישראל, אומן על-ידי שיטות הלחימה הברבריות והמעוותית של ארגון הטרור חמאס.

ארגון הטרור חמאס, הגרוע מדאעש, מוכיח פעם נוספת כי האכזריות היא המצפן לפעולותיו.

נשיא המדינה יצחק הרצוג בראיון לרשת CNN: ״אנו עומדים בפני אויב אכזר ביותר, בלתי אנושי, אותו עלינו לעקור ללא רחמים. המסמך הזה נמצא על גופתו של אחד המחבלים, זו חוברת. החוברת הזו היא מדריך הפעלה, איך נכנסים לחצרות של אזרחים, לקיבוץ, לעיר, למושב, איך פורצים לשם. וראשית - ומה אתה עושה כשאתה מוצא את האזרחים? אתה מענה אותם. זו החוברת שכתוב בה בדיוק איך לענות אותם, איך לחטוף אותם".

הרצוג אמר עוד בריאיון: "אז הסיפור הוא לא ישראל מול הפלסטינים, או יהדות מול איסלאם – חלילה – הסיפור הוא על בני אדם, אנושיות, האם אנחנו עם הטוב או עם הרע, שם האנושות צריכה לעמוד. המערכה שאנו מנהלים כעת, כעם העולה כאריה, הוא נגד הרשע, ואנחנו נעקור את הרע כדי שיהיה טוב יותר לכל האזור והעולם. אין שום הצדקה למה שקרה. זו פשוט אידיאולוגיה מבית דאעש שקוראת לחסל את ישראל מפני האדמה, ולכן יש לחסל את חמאס מפני האדמה.״

התרגום של התוכנית

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר