הודה - לפני נתניהו

נפתלי בנט: "בוודאי שגם אני נושא באחריות; לא הספקתי"

בזמן שהתקשורת רועשת וגועשת על כך שראש הממשלה נתניהו לא לוקח אחריות על מתקפת הפתע, ראש הממשלה לשעבר בנט לוקח אחריות ומסביר: "היו דברים שלא הספקתי לעשות" (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
בנט (צילום: אוליבייר פיטוסי, פלאש 90 )

בזמן שמרבית כלי התקשורת עושים קמפיין נגד ראש הממשלה נתניהו, שייקח אחריות ויודה באחריות שלו למתקפת הפתע, מי שהודה מיוזמתו באחריות, הוא יו"ר ימינה לשעבר נפתלי בנט.

בריאיון שהעניק היום (שני) לרדיו ללא הפסקה, הוא הבהיר (ואחר כך הדהד זאת בחשבונו ברשתות החברתיות): "בוודאי שגם אני נושא באחריות. שירתתי כראש ממשלה במשך 12 חודשים. היו דברים שלא הספקתי לעשות ואז הממשלה נפלה", בנט חזר ושוב ואמר: "בוודאי שאני נושא באחריות".

בנט סיפר על האנטישמיות בכלי התקשורת: "יום יום אני נמצא בכמה צירי פעולה, הסברה בינלאומית, אתמול התראיינתי ל־BBC, המראיינת לא הפסיקה לשאול על הפליטים המסכנים בצד העזתי, זה לא סוד שהערוץ תפס לחלוטין עמדה פרו פלסטינית, העמדתי אותה על מקומה".

"אני הרבה מאוד בשטח", סיפר עוד מי שכיהן ראש ממשלה פה לפני לא מעט זמן ואמר: "אני רואה תמונה מאוד דרמטית ומאוד קשה, ובתוך הקושי גם הרבה מאוד אור וגבורה - כמה שהערכתי ואהבתי את העם הזה, זה עם שמתגלה במיטבו. הדור הזה, גם אזרחים וגם חיילים, ודאי לא נופל מקודמיו. אני לפחות לא ידעתי את זה".

על התמיכה הבלתי-מתפשרת של נשיא ארצות הברית, אמר בנט: "הופתעתי לטובה מהעמידה הנחרצת של הנשיא ביידן שעזרה לגרוף במידה רבה חלקים ניכרים מהציבור האמריקני, גם הצד הדמוקרטי. זה מדהים. אין ספק שנוכחות כלי המלחמה, יש לזה משמעות מרסנת מסוימת על חיזבאללה ואיראן".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר