"הגימיקים של בנט"

"הניצול הציני של נפתלי בנט של המלחמה עולה מדרגה"

"העובדה שהחמאס לא פלש לדרום בחסות ההפגנות בתקופת בנט לא נובעת מאיזה אסטרטגיה גאונית של בנט" | העיתונאי אבישי גרינצייג מזכיר לנפתלי בנט את העובדות בתקופת כהונתו (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
נפתלי בנט ( צילום: אבשלום ששוני/פלאש 90)

לאחר שראש הממשלה לשעבר, נפתלי בנט, הציג "תוכנית" לחיסול חמאס מבלי להיכנס רגלית לרצועת עזה, פרשן 'כאן חדשות', אבישי גרינצייג, תקף אותו והזכיר לו מה התרחש גם במשמרת שלו.

"הניצול הציני של בנט של המלחמה עולה מדרגה", פתח גרינצייג את דבריו על רה"מ לשעבר: "אחרי שמיהר לקחת ״אחריות״ על הטבח בכך שהממשלה שלו נפלה בתוך שנה, כעת בנט מפרסם את תכנית ״המצור״ שאומרת לא להיכנס לרצועה. התכנית מתפרסמת לאחר שהכניסה הקרקעית כבר בעיצומה".

העיתונאי הבכיר הדגיש: "אני לא מסיר ולא מקל מהאחריות של נתניהו וממשלתו, אבל בנט כראש ממשלה נקט בדיוק באותה אסטרטגיה מול החמאס: נתינת גזרים לחמאס, הגדלת מספר הפועלים מעזה שמורשים להיכנס לישראל וכו׳ בתמורה לשקט רגעי".

"בתקופת בנט ולפיד הייתה אותה הבחנה בין חמאס לג’יהאד האסלאמי כפי שנקט נתניהו. העובדה שהחמאס לא פלש לדרום בחסות ההפגנות בתקופת בנט לא נובעת מאיזה אסטרטגיה גאונית של בנט. כולנו זוכרים שחייל צה״ל נהרג מטווח אפס על הגדר, לאור אותה מדיניות הכלה והבלגה".

לדבריו: "בנט לא שונה מהבחינה הזו מנתניהו, לא משנה כמה תוכניות מצור או ספרים הוא יכתוב עכשיו. הגימיקים הנוכחיים של בנט מזכירים את הגימיקים שלו סביב הספר איך לנצח את הקורונה. כולנו זוכרים שלא היה קשר בין הספר לבין התנהלות בנט כראש ממשלה כאשר התפרצה שוב המגפה".

בסיום דבריו סיכם: "בימים כאלה, אני מעריך יותר ויותר אנשים כמו גנץ וכו׳. דעותיי לא כדעותיו, אבל אי אפשר שלא להעריך את ההתנהלות שלו. נקראים לדגל לאור שעת החירום בלי פוליטיקה קטנה ובלי גימיקים ושטיקים, שכל מטרתם האדרה אישית וקמפיין אישי ללא תועלת לציבור.

"אני מקווה שבטווח הארוך הציבור יעריך את מי שלא מנצל את המלחמה כדי להוסיף לו תמיכה באופן ציני".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר