קשת של גינויים

חברת הכנסת מרע"מ מכחישה חלק מהזוועות: "לא שחטו תינוקות"

הנהגת רע"מ דרשה מחברת הכנסת אימאן חטיב יאסין שתתפטר באופן מיידי, בעקבות דבריה בריאיון לערוץ הכנסת שבהם, על פי הנראה בסרט של דובר צה"ל על הזוועות להסברתה, לא נראה כי שחטו תינוקות בטבח בעוטף עזה בבוקר שמחת תורה (פוליטי)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
אימאן חטיב יאסין בריאיון, היום (צילום: באדיבות ערוץ הכנסת)

חברת הכנסת הערביה אימאן חטיב יאסין מרע"מ הכחישה היום (ראשון), בריאיון שהעניקה לערוץ הכנסת, חלק מהמעשים הברבריים שבוצעו בטבח של מחבלי חמאס ברצועת עזה. בעקבות דבריה הנהגת רע"מ דרשה ממנה להתפטר.

"לא שחטו תינוקות, לפחות ממה שהיה בסרט", אמרה יאסין. "אם זה קרה זה מביש. היה סרט שהקרינו, לא צפיתי בו, אבל שמעתי ממקור ראשון, חברים במפלגה שלי ראו את הסרט ודיברנו על מה שהיה בו. ולא נכנסתי לראות, כי זה גורם לעוד כאב. אולי המושגים של השפה, אבל אנחנו לא מתייחסים לסמנטיקה של הדברים".

כאמור, בעקבות דבריה הודיעה הנהגת רע"מ לחברת הכנסת יאסין כי אין לה מקום ברשימתה לכנסת ודרשה ממנה להתפטר באופן מיידי. כך לפי הדיווח של מוחמד מג'אדלה בחדשות 12.

שר המשפטים יריב לוין תקף את חברת הכנסת: "הזדעזעתי מדבריה החמורים של ח״כ אימאן ח׳טיב יאסין, שיש בהם משום הכחשה של הטבח הנורא שביצעו מחבלי חמאס ב-7.10.

"כבר לפני מספר ימים, עוד בטרם הדברים של ח״כ ח׳טיב יאסין, הנחיתי את אנשי המקצוע במשרד המשפטים לגבש הצעת חוק שתאסור את הכחשת הטבח ותקבע ענישה מחמירה למי שיעשה כן".

ח״כ אוהד טל מהציונות הדתית בתגובה לאימאן חטיב: "הכחשת הזוועות הנאציות של חמאס חמורה בדיוק כמו הכחשת שואה. צפיתי בסרט הזוועות של דובר צה"ל על אירועי השבת השחורה. הנאצים הארורים שחטו ושרפו ילדים, פגעו אנושות בנשים ורצחו אותן.

"אימאן חטיב יאסין היא בושה למין האנושי וכל שניה שהיא חברה בכנסת ישראל היא בושה של כולנו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר