כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"ממכחיש שואה למכחיש הטבח"

רה"מ נתניהו בהודעה חריגה נגד אבו מאזן: "לא ניתן לו לנהל את עזה" • צפו

ראש הממשלה נתניהו תוקף כעת בחריפות את ראש הרשות אבו מאזן, לאחר ההודעה שהרשות פרסמה, בה טענה כי מסוקים של צה"ל הרגו אזרחים ישראלים ברעים | צפו (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
נתניהו הערב

לאחר שהרשות הפלסטינית פרסמה מוקדם יותר היום (ראשון), כי מסוקי צה"ל היו אלה שהרגו מבלים במסיבה ברעים, ראש הממשלה נתניהו תוקף כעת בחריפות את ראש הרשות אבו מאזן.

הרשות הפלסטינית הפיצה היום הודעה בה נאמר, כי מסוקים ישראליים הם אלו שהביאו למותם של יותר מ-350 אנשים במסיבה ברעים. הרשות הסתמכה על כתבה שפורסמה ב'הארץ', שציטטה גורם במשטרה שאמר, כי היה מסוק של צה"ל שהרג מחבלים ואולי גם מספר מבלים.

נתניהו כאמור תקף בחריפות את הודעת הרשות ואמר הערב: ״משרד החוץ הפלסטיני פרסם היום הודעה מזעזעת - הוא הכחיש שהחמאס הוא זה שביצע את הטבח הנורא במסיבה ברעים, וטפל את זה על ישראל.

נתניהו הערב (צילום: דוברות)

"לא די", הוסיף ואמר נתניהו, "שכבר 44 ימים אבו מאזן מסרב לגנות את הטבח הנורא, כעת אנשיו מכחישים את הטבח הזה והופכים את היוצרות על ישראל. מכחיש השואה אבו מאזן מכחיש כעת גם את הטבח של חמאס-דאעש".

"אני רוצה להיות ברור" - הבהיר נתניהו, "ביום שאחרי שנחסל את החמאס, לא נאפשר שמי שינהל את הממשל האזרחי בעזה יכחיש טרור, יתמוך בטרור, ישלם לטרור ויחנך את ילדיו לטרור ולחיסולה של מדינת ישראל. את זה לא נאפשר״.

ראש הממשלה לשעבר וראש האופוזיציה יאיר לפיד: ״מצטרף לגינוי הנחרץ של ראש הממשלה נתניהו להודעה המתועבת והשיקרית של משרד החוץ הפלשתיני. מי שמכחיש את הטבח, הופך את עצמו לשותף לפשע הנורא ביותר נגד העם היהודי מאז השואה.״

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר