כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
ישראל במלחמה

דרעי עונה ללפיד: "מי שמתעסק בפוליטיקה גורם עוול אדיר"

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי ענה בפתח ישיבת הסיעה לי"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד שקרא בעיצומה של המלחמה להחליף את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר כי ״כל מי שמתעסק בפוליטיקה או עושה שיקולים פוליטיים - גורם עוול אדיר לעם ישראל ופוגע בחיילים שלנו, פוגע בכוח הניצחון" (חדשות)

ישי כהן | כיכר השבת |
דרעי מגיב ללפיד בישיבת הסיעה (צילום: ישי כהן)

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי ענה היום (שני) בפתח ישיבת הסיעה לי"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד שקרא בעיצומה של המלחמה להחליף את ראש הממשלה בנימין נתניהו ותקף את מי שמתעסק כעת בפוליטיקה.

"אנחנו במלחמה", אמר רעי, "צה"ל נמצא במלוא הכוח בעזה בצפון וביו"ש. גם שם מתנהלים מבצעים מיוחדים שהצבא עושה כדי לתפוס ולהרוג מחבלי חמאס. בצפון חיזבאללה מנסה לאתגר אותנו וגם שם הצבא מגיב בעוצמה ומחסל מחבלים".

דרעי הוסיף ואמר כי "מי שעושה שיקולים פוליטיים או פעולות פוליטיות גורם עוול אדיר לעם ישראל, פוגע בחיילי צה”ל ופוגע בכוח הניצחון של עם ישראל. אני קורא לכל יושבי הבית הזה - די! עזבו את הפוליטיקה לתקופה הזו. אנחנו לא מחליפים ראשי ממשלות או מחליפים ממשלות. ההיפך, אנחנו מרחיבים ממשלות.

"פעלתי מהתחלה שבני גנץ, גדי אייזנקוט וגדעון סער ייכנסו לממשלה ואני מברך אותם על כך, וכעת כולם צריכים להירתם. אני קורא לכולם - לפיד, ליברמן, ואחרים, זה הזמן להיכנס מתחת לאלונקה - ללא תנאים. את כל הפוליטיקה נעשה אחר כך. יש לנו משימה גדולה לפנינו ואנחנו חייבים אחדות. כל פירוד פוגע בצה"ל ובמאמצים שלנו לעמוד במשימות הלאומיות".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר