כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"המערכה מתרחבת" | צפו

גנץ בדרום: "גם אם תהיה הפוגה - נחזור ונכה באויב בכל העוצמה"

יו״ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ סייר בדרום יחד עם השר גדי איזנקוט, והבהיר כי גם אם תהיה הפוגה לצורך החזרת חטופים - ישראל תחזור ותכה באויב | "נכון לעכשיו, המערכה מתרחבת, מתעצמת ומעמיקה", אמר (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
"המערכה מתרחבת" | דברי השר בני גנץ בדרום

יו״ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ סייר היום (שני) בדרום יחד עם השר גדי איזנקוט. השניים קיימו פגישות בפיקוד הדרום, באוגדה 98 ובחמ״ל המועצה האזורית מרחבים יחד עם ראש המועצה שי חג׳ג׳.

בסיום הביקור אמר השר גנץ: ״אני מסיים ביקור בפיקוד הדרום ובמועצה אזורית מרחבים שם נפגשתי עם ראש המועצה שי חג'ג' ואנשיו הגיבורים – ראיתי את המשך ההיערכות להרחבת המלחמה, ופגשתי את מי שנותנים לנו את הכוח לנצח בה.

"החברה הישראלית נדרשת בימים אלו לעצבי ברזל ולאגרוף ברזל.

"אנחנו מחסלים את המחבלים בקרב, נילחם ונרדוף אותם עד שהאויב לא ישב בשערינו אלא יושמד בשטחו – בדרום ובצפון. גם אם תהיה הפוגה כדי להחזיר את חטופינו, אנחנו נחזור ונכה באויב בכל העוצמה. נכון לעכשיו, המערכה מתרחבת, מתעצמת ומעמיקה".

גנץ תקף את הדיון בכנסת על עונש מוות למחבלים ואמר כי "בעת הזו אנחנו נדרשים להתנהל באחריות. אלו ימים מהרגישים שידענו. זה לא זמן לדיוני סרק בכנסת שמטרתם פוליטיקה קטנה. מי שיזם את הדיון בכנסת הבוקר מחבל במאמץ המלחמתי ופוגע בחברה הישראלית. זה הזמן להכות באויבינו, ולא לריב בתוכנו".

לסיום, אמר גנץ: "אני לא יכול להתעלם מכך, שאנחנו נמצאים ביום הילד הבינלאומי. וביום הזה, הלבבות של כולנו עם עשרות הילדים שלנו שנמצאים עדיין ברצועת עזה. אנחנו עושים הכל כדי להחזיר את הילדים, האמהות, האבות, הקשישים והבנים כולם. אני אומר למשפחות – אנחנו עושים כל מאמץ, כולנו איתכן, אין אמצעי שלא נפעיל כדי להחזיר אותם בשלום הביתה".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר