ישראל במלחמהישראל במלחמה
"מי שמכפיש - ישלם"

"לא נותרה ברירה" | התביעה של ח"כ סוכות נגד האלוף במיל'

ח"כ צבי סוכות מהציונות הדתית תובע את סגן הרמטכ"ל לשעבר שטען כי כוחות הועברו לשומרון על מעוטף עזה כדי לאבטח את סוכתו בחווארה (חדשות)

דודי בן חמו | כיכר השבת |
חה"כ צבי סוכות (צילום: Photo by Yonatan Sindel/Flash90 )

חבר הכנסת צבי סוכות ממפלגת הציונות הדתית הגיש היום (ראשון) כנגד סגן הרמטכ"ל לשעבר דן הראל, תביעה בגין הטענה לפיה הועברו גדודים לשומרון על חשבון עוטף עזה.

לאחר שחזר אמש בתכנית "פגוש את העיתונות" על הטענה שנשמע רבות לפני שהוא השמיע - לפיה, הועברו גדודים מעוטף עזה כדי לאבטח את הסוכה שהקים ח"כ סוכות בחווארה בליל הושענה רבה, הגיש סוכות במהלך היום באמצעות עורכי הדין ברק קדם ואריאל חיומי, תביעת לשון הרע כנגד דן הראל, סגן הרמטכ"ל ואלוף פיקוד הדרום לשעבר, שהיה בין היתר ממובילי תוכנית ההתנתקות.

נזכיר כי דן הראל אמר אתמול בריאיון לפגוש את העיתונות, כי היה לחץ מסיבי ובלתי נסבל מצד הממשלה להסיט כוחות מאוגדת עזה לאיו״ש. הראל לא הסתפק בהאשמת כלל המתיישבים והוסיף כי גדוד העתודה של אוגדת עזה הוסט כדי לאבטח את הסוכה של חבר הכנסת סוכות בחווארה.

בתגובה אמר אתמול ח"כ סוכות: "האלוף דן הראל מאשים הערב את המתיישבים ביו"ש בסד"כ החסר באוגדת עזה".

"עזבו שניה שזה שקר מכוער", טען סוכות מבלי שהציג לכך הוכחה - מלבד דובר צה"ל - "שדובר צהל כבר הכחיש כמה פעמים. הבן אדם במקום להתחבא הכי רחוק על ביצוע ההתנתקות וההגדרה של גירוש יהודים ומסירת עזה לחמאס בפיקודו כניצחון של החברה הישראלית - רץ להעליל על אחרים. אבדה הבושה".

סוכות הוסיף בכתב התביעה כי "כפי שיפורט בהרחבה להלן, מדובר בפרסום שלילי, משפיל ושקרי שכל תכליתו להוציא את דיבת התובע רעה, להלבין פניו ברבים, להשחיר את שמו ולפגוע פגיעה חמורה בשמו הטוב בכבודו".

"הנתבע בחר להשחיר את שמו של התובע באכסנייה ציבורית בעלת תפוצה רחבה ביותר ובכך למעשה העצים את הפגיעה בתובע. בנסיבות אלו, לא נותרה לתובע ברירה כי אם לפנות לבית המשפט הנכבד בתביעה זו" - סוכם.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר