תוספות המס ההזויות

השרה סטרוק הגיבה לטענות: "אני מכירה שרים שלא גומרים את החודש, למרות שההורים תומכים בהם"

השרה אורית סטרוק שספגה ביקורת רבה על התקציבים שקיבלה למרות המלחמה, נשאלה על ידי פעיל במפלגתה, מדוע הממשלה מתכוונת להטיל מס נסיעה על רכבים חשמליים, כך היא השיבה (חדשות)

בני סולומון | כיכר השבת |
השרה אורית סטרוק (צילום: Sraya Diamant/Flash90)

השרה למשימות לאומיות אורית סטרוק, שספגה עם העברת קתציב המדינה, ביקורת רבה על התקציבים שקיבלה, טוענת כי ישנם שרים שלא גומרים את החודש.

את הטענה העלתה השרה סטרוק בשיחה עם פעיל המפלגה שלה 'הציונות הדתית', שאף התמודד בעבר לרשימה, אלירן יעיש.

יעיש, כך על פי הפרסום בכאן חדשות, תהה ובצדק, מה ההיגיון להטיל מס נסיעה על כל ק"מ שנוסעים ברכב חשמלי.

השרה במקום להצדיק את הטענה, השיבה לו: "אף שר לא מקבל משכורות שמנות, אני מכירה שרים שלא גומרים את החודש למרות שהם עובדים מאוד קשה לילות כימים - ואפילו כאלה שהוריהם תומכים בהם כלכלית".

יעיש המשיך לתהות: "אבל עד מתי יעשקו את הציבור? מדוע שמישהו שנוסע כמה עשרות קילומטרים כדי להתפרנס בכבוד, ייאלץ לשלם על כך? אולי נתחיל בזה שתשלמו על הרכבים שאתם מקבלים, הגיע הזמן שגם אתם תקצצו מכל השפע שאתם מקבלים".

השרה סטרוק לא נבהלה מהטענות שהציג והשיבה לו: "פחות עין הרע - יותר ביקורת עניינית ובונה. אני מציעה להוריד את הטון המשתלח על 'הרכבים שאתם מקבלים' - אם יש לך השגות על כך שכיסוי הפערים התקציביים הנדרשים למלחמה יישענו בין היתר על מיסוי כזה או אחר, אתה בהחלט מוזמן להסביר למה זו הצעה לא טובה ולהציע מקורות תקציביים אחרים".

מהשרה סטרוק נמסר בתגובה לכאן חדשות: "השרה הציעה במסגרת דיוני התקציב,ל בצע גם קיצוץ רוחבי בשכר כלל הבכירים בשירות המדינה, כולל שכר השרים, כצעד של סולידריות ציבורית. מעבר לכך השרה לא תגיב לצילומי מסך מהתכתבויות פרטיות שלה עם אזרחים שפונים אליה, המודלפות באופן חלקי ומגמתי".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר