שחרור חטופים | "פוגע במאמצים"

בני גנץ על העסקה: "מי שאחראי הם המנהיגים ולא האולפנים"

"בימים האחרונים אנו עדים להדלפות מגמתיות בנושא מתווה חטופים שקורעות את המשפחות ואת העם, ופוגעות במאמצים האדירים", אמר בני גנץ על ההדלפות שהיו לאחרונה בנושא החטופים | צפו (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
בני גנץ, היום (צילום: דוברות)

יו״ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ, זועם עלך הפרסומים האחרונים בנוגע לעסקת החטופים המתגבשת, ומסר לפני זמן קצר (רביעי) הצהרה בנושא.

״מפת השכול של מדינת ישראל", פתח גנץ ואמר: "נצבעה אתמול ב-24 הוכחות כואבות למחיר התקומה, ולעוצמתו של צבא שבא מהעם, ושבניו פועלים למען העם. האחריות שלנו, היא שמנפילתם לא יוותר רק גל-עד זיכרון, אלא מעשה. שהלקח של מי שפוגע בנו, יהיה שאנחנו מאוחדים יותר ונחושים יותר מתמיד".

דבריו של גנץ היום (צילום: דוברות)

לדבריו, "צה"ל השלים את כיתור חאן יונס. זו לא הנקודה היחידה שבה אנו נלחמים, ובוודאי לא היעד האחרון. יש לנו עוד הרבה יעדים והרבה משימות - בעזה, בצפון, ביו״ש ובזירות נוספות. כל מקום שבו יש טרוריסטים ותשתיות טרור, יכול להיות היעד הבא. יש עוד הרבה פעולות שלפנינו".

בנוגע להדלפות על עסקת החטופים אמר גנץ: "בימים האחרונים אנו עדים להדלפות מגמתיות בנושא מתווה חטופים שקורעות את המשפחות ואת העם, ופוגעות במאמצים האדירים שמושקעים בנושא. החזרת החטופים היא לא רק מטרה עם קדימות בציר הזמן, היא חוב מוסרי של המדינה. המטרה הזו דחופה, והיא לא מחליפה את המחויבות להסיר את האיום של חמאס שלא נרפה ממנה. לא נרפה ממנה לעולם".

עוד הוא הוסיף: "הרצון להחזיר את החטופים בחיים הוא מקור עוצמה. הוא חלק ממה שהופך אותנו לחברה חפצת חיים ומשגשגת שיש בה עבור מה להילחם. אני מבטיח למשפחות החטופים ולציבור כולו, כמו שידענו בעבר לקבל החלטות קשות, נדע לקבל את ההחלטות האלו גם בעתיד אם יהיה מתווה אמיתי על השולחן".

לסיום אמר: "מי שנושא באחריות הם המנהיגים, ולא האולפנים. האחריות רק עלינו. זה המנדט של ממשלת החירום - לקבל הכרעות קשות עם לגיטימציה ציבורית רחבה. בעת הזו, נמשיך להילחם, ונמשיך לפרוץ כל נתיב וכל דרך כדי להחזיר את יקירינו הביתה.״

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר