המתיחות בממשלה

קמפיין הסמסים של בן גביר - להגביר את התנגדות הימין להסכם

לאחר ה'אור הירוק' מקאטר על התקדמות אפשרית בעסקה חדשה לשחרור חטופים, המתח בקואליציה גובר והשר איתמר בן גביר יצא היום בקמפיין של 5 מיליון סמסים נגד העסקה שנועד להגביר את ההתנגדות בימין להסכם (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
בן גביר (צילום: חיים גולדברג, פלאש 90)

לאחר ההתקדמות אפשרית בעסקה והאור הירוק מקאטר, המתח בקואליציה גובר -והשר לביטחון לאומי איתמר בן גביר יצא היום בקמפיין של 5 מיליון סמסים נגד העסקה שנועד להגביר את ההתנגדות בימין להסכם כך על פי הדיווח של דפנה ליאל בחדשות 12.

בנוסף, במקביל לקמפיין ה'סמסים' בן גביר החל להיפגש עם ח״כים בליכוד בניסיון לגבש קואליציה פנימית שתקשה על נתניהו לקדם עסקה.

על פי הדיווח, בליכוד לא מתרגשים מכך וגורמים במפלגה מעריכים שבן גביר לא ימהר לפרוש ורק עושה סיבוב תקשורתי, וגם אם כן שנתניהו יצליחו לבסס את הממשלה שכן המלחמה עדיין נמשכת למשל על ידי העמקת השותפות עם תקווה חדשה או צירוף ליברמן או לפיד לממשלה.

נזכיר כי אמש פנה בן גביר במכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו ודרש ממנו לעצור לאלתר את הכנסת משאיות הסיוע לעזה.

במכתב הוא אומר כי "כידוע, מפגינים רבים, בהם משפחות חטופים, משפחות שכולות ומשפחות חיילים שלוחמים כעת ברצועת עזה, הגיעו היום למעברים בניסיון לחסום את משאיות הסיוע לעזה, לאחר שהתקבלה החלטת הקבינט, לה התנגדתי, לאפשר מעבר זה", כתב בן גביר לנתניהו.

הוא הוסיף כי "התמונות שפורסמו מהמחאה בעת המלחמה בלתי מתקבלות על הדעת - חיילי צבא הגנה לישראל מפעילים כוח רב כנגד משפחות חטופים, כנגד משפחות שכולות וכנגד אזרחים שבני משפחתם מסכנים כעת את חייהם ברצועת עזה, כשהשוטרים נאלצים לקחת חלק בפעולות אלה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר