ישראל במלחמהישראל במלחמה
לאחר שחרור החטופים

סמוטריץ' לנתניהו: "לשלוח את השב"כ לרפיח במקום לקהיר"

יו״ר הציונות הדתית שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ פנה בפתח ישיבת הסיעה לראש הממשלה נתניהו ואמר כי במקום לשלוח את השב"כ לקהיר צריך לשלוח את אנשיו לרפיח ולחסל את החמאס (פוליטי)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
השר בצלאל סמוטריץ' (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

"במקום לשלוח את ראש השב"כ רונן בר לקהיר לשיחות עם האויב הנאצי - צריך להמשיך לשלוח אותו לרפיח יחד עם אנשיו ועם חיילי צה"ל", כך אמר היום (שני) יו״ר הציונות הדתית שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ בפתח ישיבת הסיעה.

תחילה, התייחס שר האוצר לשחרור שני החטופים, ואמר כי "כולנו שמחים ונרגשים מחזרתם של לואיס ופרננדו הביתה בזכות הפעולה הנועזת של לוחמי צה"ל, הימ"מ והשב"כ, ומכאן יחד עם כל עם ישראל אנחנו מצדיעים להם ולכל אנשי כוחות הביטחון שנמצאים בכל הגבולות בעזה, ביו"ש, בגבול לבנון ודואגים לביטחון ישראל לילות כימים".

סמוטריץ' הוסיף ואמר כי "הפעולה הלילה מוכיחה שוב את מה שאמרנו פעמים רבות, שהדרך להחזיר את החטופים הביתה היא באמצעות הניצחון והשמדת החמאס. הדרישות ההזויות של החמאס לשחרור אלפי מחבלים ורוצחים, לגירוש יהודים מהר הבית, להפסקת המלחמה ונסיגת כוחות צה"ל מחייבות אותנו לתת להם תשובה אחת ברורה ונחרצת: מ-ל-ח-מ-ה!!!".

סמוטריץ' פנה לראש הממשלה נתניהו ואמר: "אדוני ראש הממשלה, במקום לשלוח את ראש השב"כ רונן בר לקהיר לשיחות עם האויב הנאצי - צריך להמשיך לשלוח אותו לרפיח יחד עם אנשיו ועם חיילי צה"ל כדי להשמיד, להרוג ולאבד את ראשי המרצחים ואת כל מחבלי החמאס הנאצים, כמו אתמול בלילה.

"במקום לשלוח את ראש המוסד לקטאר צריך לשלוח אותו לחסל את ראשי החמאס בכל העולם. התשובה שלנו לחמאס ולדרישותיו ההזויות תהיה ברפיח באמצעות מטוסי חיל האוויר, הטנקים, לוחמי החי"ר והצנחנים.

"חמאס נושא באחריות מלאה לכל פגיעה באזרחים בעזה מכיוון שהוא משתמש בהם כמגן אנושי, ולכן אסור שהחשש מפגיעה באותם אזרחים או מתגובת ארה"ב והעולם יביאו אותנו להירתע או להתעכב במשימה, ועלינו להשלים את כיבוש רפיח ואת הניצחון המלא עם השמדת חמאס בהקדם האפשרי".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר