ישראל במלחמהישראל במלחמה
"לטרור לא יהיו ערי מקלט"

גנץ מבהיר: "פעולה רחבה ברפיח אינה עומדת בסימן שאלה"

בצל הלחץ העולמי נגד מבצע של ישראל למיגור הטרור ברפיח, מבהיר יו״ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ מבהיר כי "פעולה רחבה ברפיח אינה עומדת בסימן שאלה" | צפו (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
דברי השר בני גנץ על הפעולה ברפיח

בעוד העולם לוחץ על ישראל שלא להרחיב את המבצע בעזה - גם לרפיח, למרות המטרה הברורה והחשובה במיגור טרור החמאס במקום, יו"ר המחנה הממלכתי השר בני גנץ מבהיר היום (שני) כי "פעולה רחבה ברפיח אינה עומדת בסימן שאלה".

״היום הזה, הוא יום של שמחה מעורבת", אומר השר גנץ, "שמחה על חזרתם של פרננדו ולואיס למשפחותיהם ולגבולנו. יום של גאווה בכוחות הביטחון שלנו על ביצוע אמיץ ומדויק – צה"ל, שב"כ, הימ"מ, כל הלוחמים בשטח ראויים להערכה גדולה.

"אבל גם היום אנו מרכינים את הראש, ומחבקים את משפחותיהם של רס"ל אלון קליינמן ורס"ל עדי אלדור וכל הנופלים בקרבות על הבית של כולנו".

השר גנץ הוסיף ואמר כי "אנחנו זוכרים ומחויבים להמשיך להילחם כדי להסיר את האיום של חמאס, ולמען החזרתם של 134 חטופים נוספים. המבצע הלילה הוא הוכחה שאנו עומדים בהבטחה שלטרור לא יהיו ערי מקלט בשום מקום.

"אין שאלה בנוגע לצורך לפעול בכל מקום שבו יש טרור. פעולה רחבה ברפיח, כפי שאמרנו בעבר – אינה עומדת בסימן שאלה. נקיים שיח עם ידידינו בעולם כולל מצרים שלה אנו רוחשים כבוד רב.

"נעשה את כל הצעדים שיאפשרו לנו את חופש הפעולה - גם בפינוי האוכלוסייה, גם באבטחת הגבולות, וגם בהכנת השטח לכניסה קרקעית - ונפעל".

"כפי שאמרתי מהרגע הראשון - אנחנו לא חוזרים, עד שמשיגים את מטרותינו", הוסיף גנץ לסיום.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר