"שוב השפיל את החרדים"

אחמד טיבי: "הח"כים החרדים שיחקו לידי ליברמן, מחזה פתטי"

ח"כ אחמד טיבי מתייחס להחלטת הסיעות החרדיות להצביע בעד הדחת עופר כסף, למרות שלבסוף לא הושג להדחה: "לא אתפלא שליברמן ופורר יבקשו בעתיד להדיח ח"כים חרדים" (פוליטי)

ישי כהן | כיכר השבת |
טיבי וגפני בימים טובים יותר (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

יו"ר סיעת חד"ש תע"ל, ח"כ אחמד טיבי מתייחס הבוקר (שלישי) להחלטת הסיעות החרדיות להצביע בעד הדחת ח"כ עופר כסף, למרות שלבסוף לא הושג להדחה: "ליברמן שוב השפיל את הח"כים החרדים".

טיבי, שהוביל את המאבק הפוליטי נגד הדחת ח"כ כסיף ולבסוף גם הצליח לאחר שלא הושג הרוב הדרוש של 90 חברי כנסת, ביקר בחריפות את חברי הכנסת החרדים שבחרו להצביע בעד ההדחה.

לדבריו: "ליברמן אמר על החרדים 'על מריצה ולמזבלה' וה"חכים החרדים שיחקו לידיו בקמפיין פוליטי של 'ישראל ביתנו' על הדחת עופר כסיף והגיעו בהרכב מלא כדי להצביע".

"זה היה מחזה פתטי", הוסיף טיבי בחריפות: "לא אתפלא שליברמן ופורר יבקשו בעתיד להדיח ח"כים חרדים. ליברמן שוב השפיל את החכים החרדים".

כזכור וכפי שדווח ב'כיכר השבת', חבר הכנסת ישראל אייכלר מ'יהדות התורה' היה הח"כ החרדי היחיד שסירב תחילה להצביע על הבקשה להדחת כסיף, שהחלה ביוזמת ח"כ עודד פורר מ'ישראל ביתנו'. בהמשך חתם אייכלר.

בסביבתו של אייכלר הסבירו בזמנו: "זו טעות של הח"כים החרדים שתמכו ביוזמת ליברמן ופורר שרוצים לזרוק את החרדים במריצות למזבלה. ברור כי הבאים בתור לפסילה, יהיו הח"כים החרדים. את הפסילה של חרדים בג"ץ יאשר, בניגוד לכסיף שבגצ ישאיר אותו בכנסת. ‏למרות הכל, אחרי שכל החרדים חתמו ח"כ אייכלר לא יפרוש מן הציבור ויחתום עם כולם".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר