"לא ראיתי דבר כזה" | צפו

איזה מביך: חברות הכנסת התעמתו; "היא כמו מסטיק שנדבק לנעל"

אחרי האירוע המביך במליאה עם שני חברי כנסת מהליכוד, הלילה שוב נרשמה מבוכה גדולה, כאשר השרה וחברת הכנסת התעמתו ועלבו האחת בשניה | תיעוד מהמליאה (חדשות, פוליטי)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
בן ארי וגולן (צילום: ערוץ כנסת)

אחרי המבוכה לפני זמן לא רב עם חברת הכנסת גוטליב והשר דוד אמסלם, אמש (שני) נרשמה שוב מבוכה עם השרה מאי גולן מהליכוד וחברת הכנסת מירב בן ארי מיש עתיד.

במהלך הצעת החוק לתיקון פקודת בתי הסוהר, הצעה מטעם הממשלה שעלתה במליאה, השרה גולן החלה לתקוף בחריפות את בן ארי.

מאי גולן: "מירב 7 שנים בכנסת והיא לא מתקדמת, היא כמו מסטיק שנדבק לרגל ואי אפשר להשתחרר ממנו, היא מוטציה חסרת אידאולוגיה, דעה או עמוד שדרה. מצייצת את עצמה לדעת עליי, מוזמנת תדיר לריאיונות בערוצי התבהלה ועל מה היא מדברת? עליי".

דבריה של השרה גולן (צילום: ערוץ כנסת)

"היא אובססיבית כלפיי", המשיכה השרה גולן לתקוף כאשר הנוכחים מובכים ואמרה: "בכל ריאיון. זה מרגש אותי. אקרא לה הח"כית המתוסכלת".

עוד היא אמרה: "לא ראיתי דבר כמוך בחיים שלי. לוקחת כל דבר שקשור אליי והופכת לעניין שלך. כמה את משועממת ואובססיבית וחסרת חיים, לא ראיתי דבר כזה, פשוט אישה לא מעניינת, לא להאמין".

"בושה", הגיבה בן ארי, "ישבתי פה ושמעתי פה הכל ובכוונה לא יצאתי, אני צריכה עשר שניות כדי להגיב, אני מ-2015 פה ולא ראיתי אירוע כזה מבזה כמו שהיה פה היום, אני לא אשכח את זה כל החיים, אירוע נמוך, קטנוני ודוחה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר