בסקר שפורסם הערב

כמה תקבל מפלגה בראשות גלנט? וכמה המפלגה של גנץ תפסיד בעקבות כך | הנתונים

על פי סקר שפורסם הערב, הפער בין המחנה הממלכתי לליכוד גודל | אילו הבחירות לכנסת היו נערכות היום מפלגת 'המחנה הממלכתי', בראשות השר בני גנץ, הייתה זוכה ב-39 מנדטים, לעומת 17 מנדטים בלבד למפלגת הליכוד | יש עתיד בראשות יאיר לפיד נחלשת וזוכה ל-12 מנדטים בלבד (חדשות) 

יוני גבאי | כיכר השבת |
גנץ ונתניהו במליאה | ארכיון (Yonatan Sindel/Flash90)

סקר חדשות 13 שנערך ע"י קמיל פוקס שמתפרסם הערב (ראשון) קובע כי הפער בין המחנה הממלכתי לליכוד גודל ואילו הבחירות לכנסת היו נערכות היום מפלגת 'המחנה הממלכתי', בראשות השר בני גנץ, זוכה ב-39 מנדטים לעומת 17 מנדטים בלבד למפלגת הליכוד בראשות רה"מ בנימין נתניהו, בנוסף, מפלגת יש עתיד בראשות יאיר לפיד נחלשת וזוכה ל-12 מנדטים בלבד.

עוד עולה מהסקר כי מפלגת עוצמה יהודית, ש"ס וישראל ביתנו מקבלות 9 מנדטים כל אחת, יהדות התורה מקבלת 7 מנדטים, הציונות הדתית ורע"מ מקבלות 5 מנדטים כל אחת, מרצ וחד"ש-תע"ל מקבלות 4 מנדטים כל אחת, וכמו בכל הסקרים הקודמים - העבודה ובל"ד לא עוברות את אחוז החסימה.

בשאלה למי תצביעו אם תצטרף מפלגה חדשה בראשות שר הביטחון יואב גלנט, ובנוסף העבודה ומרצ ירוצו ברשימה משותפת בראשות יאיר גולן, במצב כזה זוכה מפלגה בראשות גלנט ב-9 מנדטים ורשימה בראשות גולן ב-8 מנדטים, כאשר הליכוד וישראל ביתנו מאבדות מנדט אחד כל אחת, המחנה הממלכתי מאבדת 8 מנדטים, ויש עתיד מאבדת 3 מנדטים.

בשאלה האם לדעתכם השיקול העיקרי שמוביל את נתניהו בהארכת המלחמה, כאשר 35% סבורים כי הוא עושה זאת לטובת "הניצחון המוחלט", לעומת 53% שסבורים כי שרידות פוליטית היא זו שמנחה אותו. 35% מהמשיבים סבורים כי גנץ והמחנה הממלכתי צריכים לפרוש מהממשלה (33% מקרב מצביעי המפלגה), לעומת 46% שסבורים כי הם צריכים להישאר (59% בקרב מצביעי המפלגה).

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר