"הרמדאן טומן בחובו את החמלה"

השר החרדי השתתף בסעודת שבירת צום הרמדאן: "יש לנו גורל משותף"

באירוע נכחו אנשי דת, מנהיגים, ראשי רשויות וארגונים בכנס שכותרתו "חיזוק התעסוקה וסובלנות בין העמים, הדתות והמגזרים בחברה הערבית" (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
יואב בן צור עם שיח' מואפק טריף (צילום: תקשורת משרד העבודה)

שר העבודה יואב בן צור השתתף אמש (שני) בכנס של משרד העבודה בשיתוף הג׳וינט לשבירת צום הרמדאן ולקידום תעסוקה בחברה הערבית בהשתתפות מנהיגים ואנשי דת יהודים, מוסלמים, נוצרים ודרוזים, מנהיג העדה הדרוזית שיח' מואפק טריף, מנכ״ל משרד העבודה ישראל אוזן, רני דודאי מנכ״ל הג׳וינט, גורמי מקצוע מהקהילה הערבית ונציגי משרד העבודה בתוכניות תעסוקה שמופעלות על ידי המשרד.

שר העבודה יואב בן צור נאם בכנס: ״הטרור הרצחני והאכזרי אשר גבה מאתנו קורבנות רבים, לא הבדיל בין המגזרים, העמים והדתות והוא פגע בכולנו - אל מול קנה האויב כולנו אזרחי ישראל. בשביעי לאוקטובר נרצחו מוסלמים, נוצרים, יהודים ודרוזים".

"מפרוץ המלחמה" הוסיף בן צור, "נלחמים כתף אל כתף חיילים אמיצים וגיבורים מכלל העמים והדתות לבצר את ביטחונה של ישראל ולהשיב את החטופים לחיק משפחתם".

השר הוסיף ואמר כי "מלחמת הקיום שנכפתה עלינו, בה נפלו חללים מכלל הדתות, ביטאה לנו בדם ובכאב - יש לנו מדינה אחת עם גורל משותף".

"'כוחנו באחדותנו' אינה סיסמא אלא מציאות חיים מורכבת. בכדי שנמשיך להיות חברה חזקה, פרודוקטיבית ומתקדמת, לאחדות השורות בתוכנו יש משמעות אדירה לעתידנו ולעתיד ילדנו" אמר בן צור.

"ככל שנשכיל להפנים ולהטמיע בתוכנו את המסר שחודש הרמדאן טומן בחובו, את החמלה, האחדות, האחווה, הרעות והסובלנות, לאהוב ולכבד האחד את השני, לקבל בסבר פנים יפות את הסובבים אותנו לפי אמונתם ואורח חייהם, כך ייטב לנו ולדורות הבאים אחרינו" סיים השר.

בן צור עם מנהיגי הדתות

ישראל אוזן מנכ״ל משרד העבודה, הרחיב באירוע על מאמצי משרד העבודה לצמצום הפערים: ״משרד העבודה מפעיל תכניות מגוונות עבור האוכלוסיה הערבית, ויש לנו מחויבות עמוקה לשילוב מיטבי של כלל האוכלוסיות בתעסוקה איכותית".

אוזן הוסיף כי "המשרד מלווה ומטפל בחסמי תעסוקה והרווח הוא כפול- הן למשק והן לעובדים שמתפרנסים בכבוד ותורמים להעלאת הפריון במשק". הוא הדגיש כי "מטרתנו היא להגביר תעסוקה איכותית ואנו משקיעים משאבים כבירים בנושא. שילוב הכוחות עם ראשי הרשויות והארגונים נדרש ואני מברך על כך".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר