"מול הטרור הדיפלומטי"

הקאמבק: דני דנון ימונה שוב לשגריר ישראל באו"ם

אחרי הודעתו של ארדן בשבוע שעבר, על סיום תפקידו כשגריר ישראל באו"ם אחרי ארבע שנים, הודיעו היום מלשכת ראש הממשלה על ההחלטה למנות לתפקיד את השגריר לשעבר דני דנון (מדיני)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
(צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

חבר הכנסת דני דנון מהליכוד ימונה שוב לתפקיד שגריר ישראל באו"ם, זאת לאחר שהשגריר הנוכחי גלעד ארדן הודיע בשבוע שעבר על סיום תפקידו, אחרי ארבע שנים.

המינוי יובא לאישור הממשלה בקרוב, ואחריו צפוי דנון להתמנות לתפקיד בפעם השנייה. עם התמנותו צפוי אביחי בוארון לחזור לכנסת.

"ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר החוץ ישראל כ"ץ החליטו למנות את ח"כ דני דנון לתפקיד שגריר ישראל באו"ם", נמסר היום (ראשון) מלשכת ראש הממשלה.

"לח״כ דנון ניסיון רב בזירה הבינלאומית ואין ספק שיביא לידי ביטוי את כישוריו וניסיונו בשעה זו", הוסיפו. המינוי יובא לאישור הממשלה ולאחריו דנון יחל קדנציה שנייה כשגריר ישראל באו"ם".

חילופי המשמרות באו"ם מתרחש כשברקע, בצל המלחמה ברצועת עזה, קרב הסברה קשה במיוחד במסדרונות האו"ם.

ח"כ דני דנון הגיב היום למינוי: "מתחילת מלחמת חרבות ברזל אני נאבק להגן על עמדתה של ישראל בעולם במגוון דרכים. בשבוע שעבר אירחתי לביקור בישראל את ניקי היילי, ביקור חשוב שהצטרף לסיורים של מנהיגים רבים מהעולם שהגיעו לכאן בהזמנתי מאז ה-7 לאוקטובר.

"בשעה שמדינת ישראל נלחמת במספר רב של חזיתות, על כל אחד מאיתנו לעשות את המיטב במסגרת כישוריו וניסיונו. כך פעלתי בעבר וכך אמשיך לפעול בעתיד. מול הטרור הדיפלומטי שמרים את ראשו בימים אלו אני מחוייב להציג את האמת בראש מורם למען עם ישראל ועתידנו המשותף כאן".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות