כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"לעזוב מדינות במזרח התיכון"

נמצאים בסיני? תצאו מיד: זו האזהרה שיצאה כעת מהמל"ל

לאחר הפיגוע מוקדם יותר היום במצרים, במטה לביטחון לאומי מוציאים אזהרה חמורה לישראלים, על כל מדינות מזרח התיכון שיש עליהן אזהרת מסע | האזהרה המלאה (חדשות)

דוד הכהן | כיכר השבת |
מעבר הגבול בסיני (נועם רבקין פנטון, פלאש 90)

המטה לביטחון לאומי קורא בשעה זו (ראשון) לציבור להימנע מהגעה או לעזוב מדינות במזרח התיכון עליהן חלה אזהרת מסע.

"בעקבות המלחמה", פתחו במל"ל את האזהרה: "שפרצה לאור מתקפת הטרור הרצחנית על ישראל על ידי חמאס, קיים חשש כי תגבר המוטיבציה של גורמי טרור ומפגעים בודדים לבצע פיגועים כנגד ישראלים במדינות שונות בעולם".

"לאור זאת", מבהירים במל"ל, "אנו קוראים לישראלים, בעת הזו, לבחון את נסיעותיהם המתוכננות לחו"ל ולהימנע מהגעה, ככל האפשר, למדינות עליהן חלה אזהרת מסע ובעיקר מדינות המזה"ת השונות. כמו כן, על רקע הפיגוע במצרים, שבוצע היום (8 באוקטובר) באלכסנדריה (2 אזרחים ישראלים הרוגים) אנו ממליצים לשוהים במצרים גופא ובסיני לקצר שהייתם ולצאת מהמדינה בהקדם".

עוד מסרו במל"ל: "בכל מקרה של שהייה בחו"ל וביתר שאת בשהייה במדינות עם אזהרות מסע ברמה גבוהה, יש לנקוט בכלל אמצעי הזהירות המומלצים (מפורט באתר המטה לבטחון לאומי) ולצמצם ככל הניתן שהייה במרחב הציבורי. בנוסף לכך, לאור ההתפתחויות וההתרחשויות, עלול להיווצר קושי גובר של ישראלים לחזור לארץ, זאת בשל צמצום הטיסות הזרות לישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר