כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
מתיחות ביטחונית

לוחמים חיסלו 9 מחבלים שהשתתפו ב'יום הזעם' של חמאס

אלפי פלסטינים משתתפים בהפגנות זעם של חמאס ברחבי יו"ש, אך מדובר במהומות בהיקף קטן יחסית | אזרח ירה במחבל שניסה לחטוף את נשקו (ביטחוני)

| כיכר השבת |
(צילום: Jamal Awad/Flash90)

בניגוד למבצע שומר החומות, הפעם, בינתיים, הפלסטינים ביו"ש וערביי ישראל לא מצטרפים למהומות, וחמאס מנסה להדליק את הגזרות השונות. לכן, הוא הכריז היום (שישי) על יום זעם בשטחים.

אלפים נענו לקריאת ארגון הטרור אך מדובר בהפגנות קטנות יותר מכפי שנראו בעבר. הפלסטינים מביעים תמיכה בארגון הטרור הרצחני, האכזרי יותר מדאע"ש, שביצע זוועות לפני מספר ימים בדרום הארץ.

במסגרת הפרות סדר ליד טול כרם, כוחות מיחידת המסתערבים של מג"ב איו"ש פתחו בירי ונטרלו לפחות 4 מחבלים, ולפי דיווחים פלסטינים, סך הכל במהלך היום חוסלו 9 מחבלים.

מהמשטרה נמסר כי לוחמי יחידת המסתערבים של מג״ב איו״ש של המשטרה ולוחמי צה״ל , נערכו במרחב גדר המערכת סמוך לאזור התעשייה ׳ניצני שלום׳ בחטיבה המרחבית ׳מנשה׳, וזאת לאור כוונות וניסיונות של מחבלים לפגוע בגדר המערכת ולהשליך מטענים.

במסגרת הפעילות, הבחינו מסתערבי מג״ב בחוליית מחבלים אשר מתקרבת למכשול ופוגמת בו באמצעות מטעני נפץ. לוחמי המסתערבים ביצעו ירי לעברם וחיסלו את ארבעת המחבלים.

(צילום: בצלם)

ארגון השמאל הקיצוני 'בצלם' פרסם תיעוד מדרום הר חברון, בו נראה יהודי היורה בפלסטיני מטווח קרוב, כאשר לידו עומד חייל צה"ל. בצה"ל אמרו כי המקרה מוכר והוא מתוחקר.

לפי גירסת היהודי, שלא הובאה כמובן על ידי 'בצלם', מדובר במחבל פלסטיני שניסה לחטוף את נשקו והוא נאלץ להתגונן מפניו.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר