בסיור באוגדת איו"ש | צפו

הרמטכ"ל: "ב-2024 נהיה כל השנה בעזה, אם נגיע ללחימה בצפון, נלחם בהצטיינות"

הרמטכ"ל ערך היום סיור ביהודה ושומרון, שם הוא הסביר מה הולך לקרות בשנה הקרובה בעזה, ואיך הוא רואה את המלחמה בצפון ובטרור של חיזבאללה | צפו בדבריו (צבא וביטחון)

ב. ניסני | כיכר השבת |
הרמטכ"ל באוגדת איו"ש, היום (צילום: דובר צה"ל)

הרמטכ״ל הרצי הלוי, קיים מוקדם יותר היום (ראשון) הערכת מצב באוגדת יהודה ושומרון, יחד עם מפקד פיקוד המרכז, אלוף יהודה פוקס, מפקד אוגדת יהודה ושומרון, תת-אלוף יקי דולף ומפקדי החטיבות המרחביות בגזרה.

בפתח דבריו אמר: ״שנת 2024 תהיה מאתגרת, אנחנו נהיה במלחמה בעזה, לא יודע אם כל השנה, נהיה בלחימה בעזה כל השנה, זה בוודאות, והדבר הזה יחזיק גם את הזירות האחרות".

"בוודאי", הוסיף הרמטכ"ל ואמר: "ביהודה ושומרון במידה מסוימת של ערנות, של רצון להוציא טרור, וזה יהיה מאוד בידיים שלנו כמה נצליח למנוע, כמה נצליח לסכל. מה התפקיד שלנו? מקסימום נחישות בלחימה, בסיכול, בלחימה בטרור, בלהיכנס לבית, בלהרוג את המחבל, מקסימום נחישות וערכים".

דבריו של הרמטכ"ל הרצי הלוי, היום (צילום: דובר צה"ל)

לדברי הרמטכ"ל, "בצפון, חיזבאללה החליט להיכנס לתוך המלחמה הזו, אנחנו גובים ממנו מחירים הולכים וגוברים כל הזמן, הוא שילם אתמול בשבעה הרוגים, הוא שילם אתמול בשתי מטרות מאוד מאוד חשובות, ואנחנו הולכים ומעלים את המחיר שהוא משלם, זה ייגמר בזה שאנחנו יש לנו אחריות, חובה, להחזיר את תושבי הצפון בביטחון".

לדבריו, "לא מתוך כורח, בביטחון לבתים, זה יגיע או על ידי זה שהלחץ שאנחנו מפעילים עכשיו הולך ועולה ויעשה את העבודה ונייצר מציאות אחרת לגמרי, או שנגיע לעוד מלחמה. נעשה אותה, נעשה אותה בהצטיינות, למרות שאנחנו אחרי לחימה ארוכה כבר, ואתגרים בהרבה זירות, אנחנו נדע לעשות את זה מצוין. כדי להגיע למטרות המלחמה יש לנו עוד דרך ארוכה ולכן הדבר הזה ייקח זמן״.

הרמטכ"ל הרצי הלוי, היום (צילום: דובר צה"ל)
הרמטכ"ל הרצי הלוי, היום (צילום: דובר צה"ל)
הרמטכ"ל הרצי הלוי, היום (צילום: דובר צה"ל)
הרמטכ"ל הרצי הלוי, היום (צילום: דובר צה"ל)
הרמטכ"ל הרצי הלוי, היום (צילום: דובר צה"ל)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר